Adet Kanı Büyüsü

Genellikle kadınlar tarafından yapılan adet kanı büyüsü, bir kişiyi kendine bağlama veya tam tersi bir kişiyi karşı taraftan koparma amacı ile yapılan bir büyüdür. Sonuçları kesin ve kalıcıdır. Halk arasında bilinen farklı uygulamaları vardır fakat günümüzde tecrübeli hocalar eşliğinde bu büyü oldukça kolay yapılır.
Nasıl Yapılır?
Adet kanı büyüsü nasıl yapılır diye düşünüldüğünde ve araştırıldığında en yaygın olan uygulama şekli, adet kanını büyü yapılmak istenen kişiye içirilmesi veya yedirilmesi çaktırmadan şeklindedir. Fakat Medyum Burak ile çalışma yaparsanız eğer bu uygulama biçimi yerine daha kolay biçimler kullanılmıştır. Etki altına almak istediğiniz kişiye hipnotize olarak ve onu devamlı düşünerek bu büyüyü yaparsanız eğer, ulaşmak istediğiniz sonuca çok kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.
Nedir?
Kısacası adet kanı büyüsü nedir sorusuna cevabı özetleyelim. Bu büyü aşk meselelerinde veyahut intikam meselelerinde sıklıkla kullanılan ve fazla kuvvetli bir büyüdür. Kişiyi hemen tesir altına alması ile de bilinir. Kavuşmak istediğiniz sonuçları kısa sürede görebileceksiniz. Bozulması biraz zor olsa bile imkânsız değildir. Eğer sizin de kendinize bağlamak istediğiniz bir kişi varsa veyahut düşüncelerini etki altına alıp, istediğinizi yaptırmak istediğiniz biri var ise hemen Medyum Burak’ı arayın. Numara ise burada yazıldığı gibidir; 0553 371 89 94. İstediğiniz sonuca varmanız için çaba sar etmeniz gerekir.

Bir önceki yazımız olan İyi ki Aşk Büyüsü Yaptırdım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 486 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

6 Evet
8 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir