Adet kanı büyüsünün etkisini gördüm

Sürekli her gün beni aldattığını düşündüğüm bir eşe sahibim ne yazık ki bu beni her geçen gün daha da mutsuz eden bir durumdu. İnsan kocasını kendisine aşık olmasını ve gözünün başka kimseyi görmemesini ister. Ne yazık ki benim evliliğim sürekli aldatma hikayeleri ile doluydu. Yakalasam daha bir şey değişmiyor da eşim aynı şeyi yapmaya devam ediyordu ve ben de tabii ki aile baskısı yüzünden boşanamıyordum. Onu yola getirmek için adet kanı büyüsü yaptırmayı düşündüm çünkü bu sayede hem beni aldatmayacak hem de bana daha çok aşık olacağı için gözü de başkasını görmeyecekti.
Bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim
Bu konuda ilk önce doğru düzgün bir medyum bulmam gerektiğini biliyordum bu nedenle çok yakın bir komşuma rica ettim çünkü onun bir hastalık yüzünden görüştüğü medyum Burak Bey vardı. Kendisini telefon numarasını alarak hemen 0553 371 89 94’ü aradım. Adet kanı büyüsü yaptırmak istediğimi söyledim ve ona bu konularda nasıl yardımcı olabileceğini sordum.
Etkisini yakın zamanda gördüm
Medyum Burak Bey ile yaptığım görüşme gerçekten müthiş şeylere neden oldu. Hayatımın en güzel günlerini adet kanı büyüsü yaptırdıktan sonra yaşadım diyebilirim. Artık eşim beni aldatıyor ve benim de gözyaşlarım dindi. Kendime gerçekten sevilen bir kadın olarak görüyorum ki bu da özgüvenimi çok yükseltti. Artık böyle sorunlarım yok ve evliliğimi de resmen düzeltmiş hale geldim umarım siz de böyle sıkıntılar yaşamazsınız.

Bir önceki yazımız olan Zilzal suresi ile geri getirme aşık etme celbi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 406 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

8 Evet
7 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir