Adet Kanı İle Yapılan Büyü Hikayesi

Görümcem düğünümü burnumdan getirecekti beni hiçbir zaman istememişti ve bunu son zamanlar da daha da belli etmeye başlamıştı. Ne yapıp edip ona engel olmak istiyordum çünkü eşimi seviyordum tüm bunların yanında kaynanamla da aram iyiydi ancak kızının onu doldurmasından da oldukça korkuyordum. Onun bir şekilde yola gelmesi için adet kanı ile yapılan büyü olayına girmeye başladım bunu iyice kafama sokmuştum ve sonunda karar vermiştim.
Çareyi Hocam Da Bulunca Hayatım Kolaylaştı
Derdimi kolay kolay kimse ile paylaşamadığımdan ve düğün hazırlığına koşturmaktan yoğundum telefon numarasını bir şekilde buldum çok zor da olmamıştı sizlere de vermek isterim ki kolayca ulaşabilin 0553 371 89 94 bu şekilde hemen ulaşabilirsiniz. Sonrasında Medyum Burak hocam ile konuşmaya başladık aynı zaman da dertleşiyorduk da tam olarak istediğimi anlatmam için adet kanı ile yapılan büyü nedir diye de sorgulamaya başladım görümcemi yola getirmeyi çok istiyordum.
O kadar açık ve net anlatımı olan bir insan ki sizleri asla şüpheye düşürmüyor ve sonuca hızla odaklanıyor yani isteklerinize kısa yoldan kavuşacaksınız rahat olabilir benim sözüme itimat edebilirsiniz. Adet kanı ile yapılan büyü nasıl yapılır bilerek yaklaşırsanız ne demek istediğimi de anlayacaksınızdır ben şuan evliyim hem ailelerimizle olan ilişkimiz hem de kendi karı koca yaşantımız mükemmel şekilde ilerliyor. Buraya tıklayıp geri getirme vefki yazısını okuyabilirsiniz arkadaşlar.

Bir önceki yazımız olan Evlilikte Adet Kanı Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 558 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
10 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir