Adet Kanı İle Yapılan Büyü

Adet kanı büyüsü diğer adıyla regl büyüsü olarak isimlendirilen bir büyüdür ve ihtiyaç duyulduğu durumlarda medyum Burak tarafından itina ile yapılmaktadır. Uygulama kaidesinden, yapım aşamasında kullanılan tekniklere kadar son derece özen gerektiren bir büyü olduğunu söyleyebiliriz. Bu büyünün tutup tutmaması kesinlikle yapan hocanın bilgi ve deneyimlerine bağlıdır. Kaldı ki medyum Burak size bu konuda gerekli olan itimadı kısa sürede sağlayacaktır. Bu manada adet kanı ile yapılan büyü ile alakalı merak edilen bütün soruların cevabını bu yazımızda bulmanız mümkündür.
Adet kanı ile yapılan büyü nedir?
Büyüyü yapmaktaki amaç eşini seven ve aynı şekilde sevilmek, eşini eve, çocuklarına ve kendine bağlamaktır. Ayrıca nişanlısı, sözlüsü ya da kocası tarafından terk edilen bayanlar, eşini eve döndürmek isteyenler bu büyüyü yaptırabilirler bu manada adet kanı ile yapılan büyü nedir artık biliyorsunuz ve yaptırmak istiyorsanız da 0553 371 89 94 numaralı hattı aramanız gerektiğinin de farkındasınız.
Adet kanı ile büyü nasıl yapılır?
Bu büyüyü yapmak için bayanların adet kanına ihtiyaç duyulur. Birkaç damla regl kanını erkeğin yemek ya da içeceğine ekleyerek büyünün uygulaması tamamlanır. Son derece pratik bir büyü olan bu uygulamanın tüm detaylı yönlerini Medyum Burak’tan öğrenebilirsiniz. Büyünün etkisini daha da çoğaltmak ve daha hızlı sürede sonuç almak için hocamızdan dua isteyebilirsiniz adet kanı ile büyü nasıl yapılır sorusuna cevap bulduysanız yaptırmak için harekete geçebilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 972 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
24 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir