Adıyla yapılan büyü ile sevdiğimle aşk yaşıyorum

Merhabalar ben 30 yaşında bir bayanım ve 4 yıldır biriyle birlikteyim. Güzel bir beraberliğimiz var aramızda hiçbir şekilde kavga gürültü olmaz. Hayata bakış açımızda benzerdir ve aslında birbirimizi gerçekten çok seviyoruz. Ancak ne yazık ki sevdiğim insan bir türlü evlilik konusunda sıcak bakmıyor bunun için sürekli bahaneler uyduruyor. Ben de uzun süre bekledim belki fikirleri değişir diye ama hiçbir değişiklik olmadı ne yazık ki. En son adıyla yapılan büyü sayesinde onu evliliğe ikna edebileceğini düşünmeye başladım.
Evlilik ona çok uzaktı
Bu büyüyü çok daha uzun yıllar önce bir tanıdığımın yaptırdığını hatırlıyordum. Ama detayları çok iyi anımsamadığımız için internetten adıyla yapılan büyü hakkında geniş çapta bir bilgi edindim. Tabii ki bu büyü içinde özellikle düzgün bir medyum ile görüşmem gerektiğini biliyordum. Adıyla yapılan büyü hakkındaki bir yorumda medyum Burak Beyin ismine rastladım. O gün bütün hayatım değişti diyebilirim.
Medyumunuzu doğru seçin
Gerçekten medyum Burak Bey ile tanışmış olduğum için o kadar memnunum ki size bunu anlatmanın imkanı yok sadece tanıdığınız zaman bunun ne demek olduğunu anlarsınız. Adıyla yapılan büyü konusunda olduğu kadar bana başka konularda da o kadar güzel yardımları dokundu ki şu an mükemmel bir hayat yaşıyorum. Sevdiğim insanla yaklaşık 1 senedir evliyim ve her şey çok güzel devam ediyor. İsteyenler bu numaradan kendisine ulaşabilir: 0553 371 89 94

Bir önceki yazımız olan Adet kanı ile yapılan büyü sizi de rahatlatır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 520 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
13 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir