Adıyla Yapılan Büyü

Adıyla yapılan büyü adı üstünde yapılmak istenen kişinin adı ile yapılan bir büyüdür. Oldukça kolay ve etkilidir. Bir kişiyi kendinize bağlama, kendinizden soğutma ve benzeri birçok olguya yol açabilecek olan bu büyü hal arasında oldukça sık kullanılan, etkili ve yararlı bir büyüdür.
Nedir?
Adıyla yapılan büyü nedir diye genel olarak bir bakıldığında; bu büyü kişinin karşı tarafı istediği yönden etkileyebilmek adına, neredeyse karşı tarafın zihninde yolculuk yapmaya benzeyen bir büyüdür. İstediğiniz kişiyi istediğiniz biçimde etkileyebilirsiniz. Onu sevgilisinden, eşinden, dostundan ayırabildiğiniz gibi, istediğiniz zaman da bağlayabilirsiniz. Birçok açıdan geniş ve kapsamlı bir büyüdür.
Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?
Ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabı büyünün yapılışı kadar kolay. Bu büyü çok zahmet isteyen bir büyü değildir. Fakat her büyüde olduğu gibi bu büyüde de tehlikeli sonuçlar doğabilir. Profesyonel bir medyum ile çalışmadığınız takdirde başınıza dert açabilecek olan bu büyü, üstüne üstlük bozulma aşamasında da sıkıntı çıkartabilir. Bu nedenle yolunuzun Medyum Burak ile kesişmesi açısından çok şanslısınız. Şimdi hemen etki altına almak istediğiniz kişiye bu büyüyü uygulatmaya başlayabilirsiniz. 0553 371 89 94 numaralı telefona alo demeniz ve derdinizi anlatmanız size dermanınızı buldurtacaktır. En etkili, en kalıcı ve en kaliteli büyüler ancak Medyum Burak aracılığı ile yapılabilmektedir ve bu çok aydınlatıcı bir bilgidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 918 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
20 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir