AĞZINI BAĞLA DİLİNİ TUT DUASI

Beni son derece sıkıntıya sokan eltimle dertlerim bitmek bilmiyordu. Eşim ve kayınbiraderim ortak olarak aile şirketlerini yürütmekteler. Kayınbiraderimden evlenene kadar bir sıkıntım yoktu ama evlendikten sonra eltimle sorunlarım başladı. Kendisi açgözlü ve kıskanç bir bayan. Maalesef tüm iyiniyetime rağmen bir türlü geçinemedim. Çünkü kötü yüreği ile fesatlığını yenemiyor. Üstelik sürekli arkamda konuşan, son derece dedikoducu bir insan. Kayın biraderime, görümceme, kayınvalideme sürekli beni çekiştirmekten zevk alıyor. Bazen gerçekten çok zor durumda kalıyorum. Bir çare bulsam da şunun dedikoduları dursa diyordum. Medyum Burak yardımıma Hızır gibi yetişti.

Duası İle Sorunlarım Halloldu:

Sorunlarımdan bıktığını gören bir arkadaşım derdime deva olur diye 0 553 371 89 94 numaralı telefondan aramamı ve randevu almamı söyledi. Ben de dediğini yaptım ve randevu aldım. Kendisini ilk gördüğümden itibaren, hem dini bilgilerinden, hem de aklından ve samimiyetinden çok memnun kaldım. Derdimi anlattım, beni candan şekilde dinledi.

Eltimin Dili Bağlandı Ben de Rahatladım:

Ağzını bağla dilini tut duası bana verdi ve uzun uzun yapmam gerekenleri anlattı. Ben de bu özel insanın dediklerini harfiyen uyguladım ve yaptım. İnanamayacağım şekilde eltimin iyi bir insan olmaya başladığını gördüm. Ne dedikodumu yapıyor, bana laf sokuyor. Benimle olduğunda adeta ağzı dili bağlanıyor. Ne desem evet, tamam diyor. Bu şekilde dertlerimden kurtuldum.

Bir önceki yazımız olan 786 besmele okuyanların yorumu başlıklı makalemizde 786 besmele okumak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1735 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
16 Hayır

“AĞZINI BAĞLA DİLİNİ TUT DUASI” için 7 yorum var.

  1. Merhaba arkadaşlar sizin olumlu yorumlarınızı okuyunca ben de Medyum Burak Hoca’ya telefon açtım 0553 371 89 94 numarasından ve ona sevgiliyi geri döndürmek için boy hamaylı için çalışma yaptırdım. Diğer sonuç alanlarda burada paylaşım yaparsa çok sevinirim bende gerekli sonuçları paylaşacağım.

  2. Buradaki kişilerin sorunları için Medyum Burak’tan çareler bulduğunu görünce bende varlığı ve konuşma şekli ile beni rahatsız eden bir kişiden kurtulmak için hocama soğutmak için boy hamaylı yaptırdım. Çalışma bittikten sonra kişinin rahatsız edici konuşmalarından kurtuldum.

  3. Medyum Burak ile ilk medyum çalışmamı yaptırmış oldum. Araştırma yaparken kendisi ile tanıştım ve iyiki de kötü niyetli kişiler ile karşılaşmadan onunla karşılaşmışım. Kısa sürede sevgilimi kendime bağlamak için boy hamaylı yaptırdıktan sonra sorunlarım için netice almaya başladım.

  4. Çalışmalarını düzgün yapan çalışma yapmadan önce size güven veren konuşması ile titizlikle sizi dinleyen gerçek medyum arayışı içinde olanlara önerim Medyum Burak’a sevgilimi kendime aşık etmek için boy hamaylı çalışması yaptırmaları olacaktır.

  5. Hocam bitmek üzere olan ilişkim sizin sayenizde kurtuldu. Medyum Burak hocama kuvvetli aşk için boy hamaylı yaptırdıktan sonra eşimle boşanmaktan vazgeçtik. Kavgalarımız bitmek bilmezken huzurlu bir yuvamız oldu.

  6. Her gün alkollü olarak eve gelen kocamın sözümü dinlemesi için neler vermezdim. O arada bi yakınımın tavsiyesi ile Medyum Burak hocama harmura aşk celbi yaptırdım. Kocam sözümden çıkmaz oldu. Çok mutluyum Allah ne muradınız varsa versin hocam.

  7. Dolandırıldığım için güven problemim oluşmuştu. Kimseye güvenmemeye başladığım anda gerçekten medyum Burak’ın yaptığı aşk celbi çalışması sonuç verdi. Ne kadar teşekkür etsem az hocam sana.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir