Aileden ayırma büyüsü nedir

Aileden ayırma büyüsü ile annesine bağlı damatları gelinler kendisine bağlayabilir ve erkeğin kendisine odaklanmasını sağlayabilir.

Aile elbette son derece kutsal bir varlıktır ve bozulması da günahtır. Ancak, yeni bir yuva kurulduğunda, karı kocanın kendi ailesini kurduğu da bir gerçektir ve bu durumda artık anne babaların bir parça yeni kurulan aileye destek olmaları, saygı durmaları gerekir. Bazı erkekler annesine inanılmaz düşkün olduğundan, adeta anneleri ne derse onu yaparlar. Tabi bazı kadınlar için de aynı durum geçerlidir. Bu düşkünlük yeni evlilerin rahat etmesine engel olur ve bir çift olarak bağımsız olamazlar. İşte bu durumda, aileden ayırma büyüsü yapmak yerinde olur. Bunun dışında, ayırma büyüsü çeşitleri olarak farklı ritüelleri de uygulamak mümkündür.

Ayırma büyülerinde çeşitler ve merak edilenler

Aileden ayırma büyüsü, uzaktan ayırma büyüsü, arkadaşları ayırma büyüsü, çiftleri ayırma büyüsü gibi farklı ayırma büyüleri olduğunu belirtelim. Ayırma büyüsü çeşitleri ayrılması istenen kişilerin özelliklerine ve durumlarına göre değişmektedir. Ayırma büyüsü manevi ilim sistemlerinde bilinen ve tarih boyunca toplumlar tarafından da uygulanan ritüellerdir. Ayırma büyüsü denince akla ilk olarak, sevgilileri, evli insanları yani çiftleri ayırma için kullanılan büyüler yani çiftleri ayırma büyüsü gelmektedir. Güçlü şekilde yapılan ayırma büyü çeşitleri maalesef bugüne kadar sevenleri ayırmış,çok yuvanın yıkılmasına neden olmuştur. Kutsal kitaplardan alınan sözler ve birtakım ritüellerin, okumaların malzemelerle birlikte harmanlanması ile çiftleri ayırmak için bugüne kadar çok büyüler yapılmıştır. Bunlarda biri de cevizle ayırma büyüsü yapılmasıdır.

Bir neden yokken, çift olarak aranızda aslında bir anlam olmayan soğukluk ortaya çıkmışsa, tartışmalarınız varsa, kavgalarını varsa, yatak yaşamınız bitmek bir yana artık birbirinizi görmeye bile dayanamıyorsanız, medyum Burak Hoca gibi gerçek bir hocadan destek almanız ve büyü bozma başvurusu yapmanız çok önemlidir. İnternet üzerinden gerçek medyum hocalar kimlerdir yorumları inceleyerek en doğru isme ulaşabilirsiniz. Kulaktan dolma isimlere ve rastgele hocayım diyenlere güvenmeniz doğru olmayacaktır.

Ayırma büyüsü bozması için Burak Hoca dan yardım aldım

Ben medyum Burak Hoca dan ayırma büyüsü bozma noktasında yardım alan bir insanım. Kendisi gerçekten bana çok yardımcı oldu ve ben de kendisinden çok razıyım. 0553 371 89 94 kendisinin sürekli olarak ulaşılabilen telefon numarasıdır. [email protected] ise kendisinin mail adresidir ve iletişim kanalları her zaman açık bir insan. Zaten bir danışan olarak en çok beğenimi kazanan özelliği Burak Hoca nın her zaman destek olması, her soruma sıkılmadan yanıt vermesi ve beni sık sık ne yaptın şeklinde kontrol etmesi oldu. Eşimle aramdaki sorunların bir büyüden olduğunu ben anlamıştım, kendisi de bunu anladı ve bozma konusunda bana gerçekten son derece yardımcı oldu diyebilirim.

Bir önceki yazımız olan Ayırmak için Yapılan Etkili Büyü ve Büyüler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 614 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

9 Evet
7 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir