Allahümme ya vedud ağzını bağla dilini tut

Sevdiğiniz insan sürekli küfür eder veya size karşı kırıcı konuşmalarda bulunursa bir yerden sonra insanda sevgi de saygı da kalmıyor. Açıkçası benim eşim böle bir adamdı. Severek hatta kaçarak evlendik ama yıllar içinde işler değiştir. O sevgi dolu adam artık hoyrat birine dönüşmeye başladı ve resmen hayatı bana zehir etti ki ben de artık o kadar yılmıştım ki ayrılmayı bile düşündüm ama ailem ne yazık ki bu konuda bana asla yardımcı olmadı.

Medyum Aramaya Başladım

Baktım ailem de destek değil, günler zehir olmaya deva ediyor ben de kendim bir çare düşündüm ve bir komşumun kızı aracılığı ile medyum Burak beyefendiyle görüştüm. Kendisi bana Allahümme ya vedud ağzını bağla dilini tut büyüsü ile yardımcı oldu. İnanın onunla görüştüm ve bu dua sayesinde benim adam bildiğiniz mum oldu ve ağzından artık ne bir küfür çıkıyor ne kötü söz. Her şey bu kadar basit olabiliyormuş da benim haberim yokmuş.

Hayret ve Mutluluk İçinde Kaldım

Açıkçası medyum Burak beye ait olan 0553 371 89 94 resmi numarayı aradığım gün benim hayatım birden değişti. Bilseydim bu adam bu kötü huylara başladığında hemen giderdim ve Burak beyden yardım alırdım. İnançlı biriyim ama bu konularda hiç bilgim olmadığı için başıma geleni çektim, siz çekmeyin diye de buraya yorum bırakıyorum.

Bir önceki yazımız olan AĞZINI BAĞLA DİLİNİ TUT DUASI başlıklı makalemizde ağzını bağla dilini tut duası ve medyum burak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 7790 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

5 Evet
7 Hayır

“Allahümme ya vedud ağzını bağla dilini tut” için 10 yorum var.

  1. Evdeki kavgalardan çok sıkılmıştım. Eşimle aramın artık iyi olmasını istediğim için Medyum Burak’a aşk celbi yaptırdım. Artık ağzı sanki kötü sözcüklere bağlanmış gibi oldu çok teşekkürler hocam.

  2. Ailem dağılmış haldeydi. Medyum Burak’ın 0553 371 89 94 telefon numarasını arayarak randevu aldım. Yaptığı evlilik celbi sonrası artık çok mutluyuz. Dağılmış olan ailem artık huzurlu ve çok mutlu

  3. Medyum Burak hocamla konuşmak bile öyle iç açıcı ki bana inanılmaz iyi geldi. Yaptığı harmura aşk celbi sonrasında benim ailemdeki negatif etkileri rahatlattı. Heyecan içinde diğer değişimleri de bekliyorum.

  4. Daha önce başka hocalara çok paramı kaptırmış biri olarak söyleyebileceğim tek şey Medyum Burak hocamın bağlama celbi yaptırma konusunda en iyisi olduğu. Danıştığım en mükemmel insan kendisi.

  5. Sevdiğim erkeği görememek gördüğüm anlarda da onun bana kötü laflar söylemesi artık canıma tak etmişti. Medyum Burak’a boy sevgiliyi geri döndürmek için boy hamaylı yaptırmak istedim. Amacım sevdiğime kavuşmaktı. Yapılan işlemlerde oldukça deneyim sahibi

  6. Kendisine tam olarak isteklerimi anlattıktan sonra bana sevgilimi kendime bağlamak için boy hamaylını öneren Medyum Burak riskli işlemleri büyük bir incelikle yerine getiriyor. Yapılan işlemlerin üstelik etkileri kalıcı.

  7. Kendisinden hizmet aldım. Mutlaka 0553 371 89 94 Medyum Burak telefon numarasını arayıp sevgiliyi kendime aşık etmek için boy hamaylı için iletişim kurmanızı öneriyorum. Herkes bu konuda en iyi olan hocama ulaşmalı. Derdinizin çaresini onda bulacaksınız.

  8. Beni sürekli kandıran eşimle artık tekrar barışmak istemiyordum. Bu nedenle ağzını bağla dilini tut için Medyum Burak’a boy kuvvetli aşk için hamaylı yaptırdım. Artık çabalarım sonuç vermişti. Hepsi hocamın sayesinde.

  9. Umutlarımı bağladığım adam birden sert tavırları ile beni kırar hale gelmişti. Ben de hocayla konuştum. Medyum Burak’a muhabbet için kısmet aşmak için boy hamaylı yaptırdım. Yapılan işlemin etkilerini görmek hoşuma gitti.

  10. İnternet üzerinden sorduğum her soruyu büyük bir titizlikle yanıtlayan Medyum Burak Hocamın yaptığı evlilik celbi işlemlerinin de oldukça başarılı olduğuna şahit oldum. Ayrıca yapılan işlemler hakkında beni detaylıca bilgilendirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir