Anında Aşık Eden Dua

Sevdiğim kişi bir türlü bana karşı istediğim gibi yanıt vermiyor ve sürekli olarak beni geri çeviriyordu. Ancak ben yine de elimden geleni yaparak kendisini kazanmak adına birçok girişimde bulndum. Fakat artık anladım ki kendisi asla beni kabul etmeyecek ve ben mecburen üzüldüğüm ile kalacaktım. Ancak bir gün bir yakınım bana medyum Burak ile tanışmamı ve kendisinden anında aşık eden dua işlemleri hakkında yardım almamı önerdi. Bende kısa zaman içnde kendisine ulaştım ve durumu anlattım.

Aşk İçin Doğru Seçim

Daha ilk anda bana karşı çok saygılı davrandı ve sorunumu tam olarak dinledi. Kendisi hakkında birçok alanda çok olumlu ve öneri içeren yazılar okumuştum. Anladım gerçekten de doğru seçim yaptım ve kısa zaman içinde bana yardım edeceğine inancım oluşmuştu. Benim için özel olarak okuduğu dualardan sonra sevdiğim kişinin hiç beklemediğim anda bana karşı istediğim gibi davranacağını söylemişti.

Kısa Zamanda Hayaller Gerçek Oluyor

Gerçekten de bir süre sonra aşık olduğum insan karşıma çıktı ve bana karşı birşeyler hissettiğini ve beni yakından tanımak istediğini söyedi. Bu sayede emek vermeden sadece okunan özel dualar ile amacıma ulaşmayı başarmıştım. Artık çok multu ve huzurlu ilişkisi olan biri haline geldim. Bu yüzden bende medyum Burak ile tanışmak isteyen kişilere 0553 371 89 94 nolu  numaradan kendilerine ulaşabileceklerini söylüyor ve her zaman kendisi ile çalışmaları yönünde önerilerde bulunuyorum.

Bir önceki yazımız olan Allahümme ya vedud ağzını bağla dilini tut başlıklı makalemizde Allahümme ya vedud ağzını bağla dilini tut hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 666 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
14 Hayır

“Anında Aşık Eden Dua” için 1 yorum var.

  1. 24 saatte etkili aşk büyüsü var mış onu Burak hocaya sordum öyle bir şey yok deynce yıkıldım. Neyse kendisi bir şeyler önerdi aşk tılsımı yaptırdım bende en az 15 gün sonra etkisini görmeye başlarım dedi. Bakalım henüz 3 gün oldu olur da bir gelişme yaşarsam buradan insanları bilgilendiricem işe yarıyor mu yaramıyor mu buradan anlatınca insanlar hataya düşmez en azından tabi hata değil yaptıığım şuan ama ya işe yaramazsa diye düşünmüyor değilim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir