Aşk Büyüsü Yapmak Gerekiyordu

Komşumuzun oğlu ile çocukluktan beri arkadaştık o beni kardeşi gibi görüyordu fakat ben ona deliler gibi âşıktım gün geçiyor ben daha da çok bağlanıyordum. Onun da bana başka bir göz ile bakmasını çok istiyordum kendi çabalarım ile olmuyordu bir kere gönlü kaysa onu mutlu edeceğimden de çok emindim. Aşk büyüsü yapmak benim için uzak bir kavram olsa da artık denemeye değer olduğu kanaatine vardım derhal bir araştırma içerisine koyuldum bunu kendim için yapıyordum.
Olmaz Dediklerim De Sonunda Olacak Biliyordum
Hocamı fark ettiğimde okuduğum yorumlar içimi açmıştı herkes çok memnun kaldığından bahsediyordu onların yerine olacağımı hiç düşünmemiştim ancak bende aşk büyüsü yapmak nedir diye biraz düşününce başıma geleceklere iyi veya kötü razı olmaya başladım. Ne isteniyorsa sabırla yaptım en önemlisi de bekledim ama şuan yaşadığım hayata bakınca hep iyi ki diye hatırlayacağımı da biliyorum.
Benim içinden çıkamayacağımızı düşündüğüm durumu 0553 371 89 94 numaralı telefonun sahibi Burak hocamız hemen çözdü kendime daha heyecan ile bakıyor ve güzelliğime özen gösteriyorum çünkü çocukluk aşkım artık benimle ve elimi tutan son erkek olarak her zaman da yanımda olacak. Hiçbir şeyden korkmayın aşk büyüsü yapmak nasıl yapılır hocamızın dediklerine göre uygulayın söz dinlediğiniz takdir de gerçek bir sevgiye kavuşacağınızdan da emin olun. Buraya tıklayarak büyü bozma yazılarını okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Huzurumuz İçin Adıyla Yapılan Büyü Gerekiyordu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 488 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
11 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir