Ayırma Büyüsü Çok İşe Yaradı

Uzun zamandır görüştüğüm erkek arkadaşımla küçük bir ayrılık yaşadık ancak ikimizin de bu ayrılık süresince kafa dinleyeceğini düşünüyordum. Bunu fırsat bilen akrabaları hemen evlendirme hazırlığına kalkışmış ne kadar kulağıma gelse de hiçbir şey yapamadım yalnızca ağladım ancak seneler geçse de acım dinmedi sonunda ayırma büyüsü yaptırmaya karar verdim.
Onu Kazanan Ben Olmalıydım
Etraftan da çok mutlu olmadığını duyunca hemen gerçek anlamda bu işin ilmi olan hocamız Burak beyi buldum ayırma büyüsü nedir diye bilene danıştım. Çaresizliğimi de duyunca hemen telefon yönlendirmesi ile yapacaklarını yoluna koydu ve beni beklemem için sakin olmaya davet etti ona inanmayı çok istiyordum.
Hala ağlıyordum ancak daha da sabırla bekliyordum karşısına da çıkıyordum beni hatırlamasını sağlıyordum bir gün beni durdurdu o zaman da ayırma büyü nasıl yapılır diye düşünüyordum. Biraz konuşmak istemişti oturduğumuz da artık evliliğinde mutlu olmadığından ve boşanmak istediğinden bahsetti sevincimi belli edemedim. Kısa zaman içinde tüm işleri yoluna koyacağını ve onu beklemem gerektiğini söyledi seve seve kabul ettim biliyordum bunu yapan hocamdı iyi ki ona gitmişim sayesinde sevdiğim ile yeniden kavuşacaktım. Sizler de sevdiğiniz ile kavuşmak istiyorsanız 0553 371 8994 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz gerek yanına giderek gerek telefon ile iletişimle işinizi halledebilirsiniz tedirgin olmanıza gerek yok ben sonuna kadar kefilim. Buraya tıklayıp bağlama duası isimli yazıya da göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İyi ki Aşk Büyüsü Yaptırdım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 328 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

3 Evet
5 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir