AYIRMA BÜYÜSÜ İLE AYRILANLAR

Ayırma büyüsü ile ayrılanlar gerçek bir medyum uzmanca destek olmadıkça, sevdikleri kişiler ile kolayca bir araya gelemezler.

Ayırma büyüsü, bir insanın eşinden ya da partnerinden ayrılması, evinden ya da alıştığı ortamdan ayrılması gibi birçok nedenle yapılabilir. Çiftlerin yani birbirini seven insanların ayrılması elbette çok üzücü bir durumdur. Ancak içlerinde bu düşünce olan, kötü niyetli şekilde hareket eden insanlar elbette vardır. Bunlar ayırma büyüsünden yardım alarak birbirini seven, evli ya da sevgili olan insanların ayrılmasını isterler. Ayırma büyüsü ile ayrılanlar, gerçekten çok büyük bir kader olursa yeniden barışırlar, önlem alınmazsa barışmaları imkansızdır demek yanlış olmaz. Bu nedenle çok dikkatli olmak gerekir.

Ayırma Büyüsü belirleri ve ayrılanları barışması

Ayırma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır, bunu mutlaka değerlendirmek ve dikkate almak gerekmektedir. Çok mutlu görünen bir çift varsa, bu iki insan gerçekten ortada bir neden yokken, sudan sebeplerle hatta o bile olmadan, ayrılırlarsa ortada bir şüpheli durum olduğunu kabul etmek gerekir. Bu durumda, gerçek bir medyumdan büyü bozulması konusunda destek almak çok önemlidir. Çiftin arasında, bir neden yokken birden bire çok keskin bir soğukluk girmesi, durmadan kavga etmeleri, hatta birbirlerini görmek bile istememeleri bu büyüye delalettir. Ayrıca, evde ya da yaşanılan, bululan alanda birtakım yabancı cisimlerin bulunması, okumaların çıkması gibi detaylar da zaman geçirmeden hocayı danışmayı gerektirir.

Ayırma büyüsü olduğunu nasıl anlarız, işte yukarında yazılan emarelerin olması bir ayırma büyüsü olduğuna delalettir. Bir de arkadaşları ayırma büyüsü ritüeli bulunmaktadır. Çok yakın arkadaşlıkları, dostlukları kıskananlar, bu arkadaşlığın bitmesi için büyü yapabilirler. Bu durumda da aynı belirtiler söz konusu olmaktadır. Önlem almak ya da belirtilerden şüphe duyulduğunda büyü bozma konusunda hoca desteği almak çok önem taşır. Temelde, size destek olacak doğru insanı yani medyumu bulduğunuzda bu tür büyüleri bozmanız zor olmayacaktır. Gerçek medyumlar uzaktan ayırma büyüsü desteği de uzaktan ayırma büyüsü bozma desteğini de verebilirler.

Gerçek medyum Burak Hoca ile ayırma büyüsünüz bozduk

Çok yakın arkadaşımla şu anda ikimizin de anlam veremediği bir şekilde aramız bozulmuştu. Oysa bizler ev arkadaşlığı da yapmıştık bir dönem ve gerçekten çok yakındık. Sonrasında birden anlamsız şekilde birbirimizden nefret eder hale geldik. Kendisi benim sırlarımı biliyordu, ben de onun, bu nedenle maalesef birbirimize zarar veren şeyler de yaptık. Bu halimizi gören diğer arkadaşlarımız ise, bizi kurtarmak için bir hocadan yardım almaya karar verdiler ve bu fikirlerini bana ilettiler. Bizde büyü olmasından şüphelendiler çünkü. Ben arkadaşlar için ayırma büyüsü yapıldığını bilmiyordum. Meğer varmış. Ben gerçek medyum Burak hoca ile buluşma ve kendisinden destek olma şansını elde ettim. 0 555 371 89 94 numaralı telefondan ve [email protected] adresinden sizlerin de kendisinden yardım almanızı tavsiye ederim.

Bir önceki yazımız olan UZAKTAN AYIRMA BÜYÜSÜ başlıklı makalemizde 2 kişiyi ayırma büyüsü, 2 sevgiliyi ayırma büyüsü ve ayırma büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 1528 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
11 Hayır

“AYIRMA BÜYÜSÜ İLE AYRILANLAR” için 10 yorum var.

  1. Kendisine hangi konu hakkında güvenirsem güveneyim beni mutlaka sonuca ulaştırdı. Özellikle karımı ilk tanıdığımda bana aşık olmasını sağlayan aşık etme hamaylı işlemin de çok başarılıydı. Teşekkürler medyum Burak.

  2. Daha önceleri büyük bir ön yargı ile yaklaştığım medyumlar hakkında ki tüm fikirlerimi medyum Burak değiştirdi. Onunla yaptığım çalışmalar ile amacıma kısa zamanda ulaşmanın keyfini yaşadım. Ona çok teşekkür ediyorum.

  3. Annem babamdan artık nefret eder hale gelmişti. Araları düzelmez gibi geliyordu. Ama medyum Burak onlar için yaptığı bağlama büyüsü ile ailemizi kurtardı. Gerçekten de durum çok kısa zaman içinde değişti.

  4. Medyum seçimlerin de herkese güvenmemem gerektiğini biliyordum. Çünkü daha önce insanların bu konuda ne kadar ciddi sorunlar yaşadıklarını duymuştum. Bu sebeple medyum Burak’tan başkasına kesinlikle güvenmiyorum.

  5. Bugüne kadar ne yaparsam yapayım o kadın bana bir türlü yüz vermedi. Bende medyum Burak ile çalışarak yaptırdığım bağlama celbinden kısa zaman içinde sonuç alacağımı biliyordum. Ve gerçekten de öyle oldu.

  6. Burak Hoca nın ayırma celbi sayesinde eşime musallar olan sekreterinden kurtuldum. Bir kadını işe aldı bu kadın resmen eşime sulanmaya başladı. Baktım olacak gibi değil hemen hocamdan işten kovulsun diye destek aldım.

  7. Sevdiğim erkek benden uzaklaşmaya başlayınca hemen aileme danıştım. Teyzem Burak hoca ile iletişime geçti. Kendisinden destek aldık, bağlama büyüsü ile sorunu çözdü.

  8. Eşim görev için yurtdışında olmak durumundaydı. Ben de kendimi ve ilişkimizi garantiye almaya karar verdim ve Burak Hoca dan bağlama büyüsü yardımı aldım.

  9. Eski sevgilimi bir türlü unutamıyordum. Onunla konuştum ama bir türlü bana dönmedi. Bende hemen medyum Burak ile iletişime geçtim. Ondan aldığım bağlama hamaylı hizmetinden sonra kısa zaman içinde istediğim oldu.

  10. Evliliğimde ki sorunları bir türlü aşamadığımız için artık eşimi kaybedeceğimi düşünüyordum. Eğer medyum Burak bana bağlama büyüsü ile yardımcı olmasaydı belki de eşim beni bırakıp başka biri ile birlikte olacaktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir