Ayırma büyüsü ile kardeşim eve döndü

Erkek kardeşim hiçbirimizi dinlemeyip evden ayrıldı. Kendine ev tuttuğunu ve bundan sonra tek başına hayatını idame ettireceğini söyledi. Fakat bir süre sonra sürekli aileden para istemeye başladı. Anladık ki bir hayat kadını ile aşk yaşamaya başlamış. Tabii ki bu kadın kardeşime sonuna kadar kullanıyordu. Onu hem maddi hem de manevi olarak sömürdüğü için ailece aşırı derecede üzülmeye başladık. Bu konuda neler yapabileceğimizden çok emin değildim ama bir arkadaşımın tavsiyesi ile ayırma büyüsü yaptırarak belki kardeşimin eve dönmesini sağlayabilirim diye düşündüm.
Ailemiz parçalanmak üzereydi
Daha önce böyle bir şey yaşamadığım için çok tecrübeli değildim o yüzden kiminle görüşeceğimi de çok iyi bilmiyordum. Ayırma büyüsü konusunda en iyi kişinin araştırdığıma göre medyum Burak Bey olduğunu anladım. 0553 371 89 94 nolu resmi telefon numarasını aradığımda durumumuzu kısaca kendisine izah edip kardeşimin eve dönmesi için büyü yaptırmak istediğimi söyledim. Detaylı bir şekilde konuşmak için kendisinden randevu aldım İyi ki de bu konuşmayı yapmışız.
Kardeşim eve geldi
Medyum Burak Bey ile görüşerek yaptırdığım ayırma büyüsü sayesinde kardeşime eve kısa süre sonra döndü. Hatta o hayat kadınından o kadar soğuktu ki bunun hepsi yaptırdığım büyü sayesinde oldu. Tabii ki bu konuyu kendisine söylemedik ve aileden de sakladık ama açıkçası dualara ve büyülere inanmak gerektiğini anladım. Özellikle Medyum Burak Bey’e buradan kalpten teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

Bir önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak istiyordum ve yaptım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 38 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

0 Evet
0 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir