Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır Öğrendim

Gelinimi oldum olması istememiştim oğluma yakıştırmamıştım ancak çocuğumu da kaybetmemek adına çoğu zaman susmak zorunda kalmıştı. Çok fazla anlaşamadıklarının farkındaydım ancak müdahale edemiyordum oğlumu bu kızın elinden bir şekilde kurtarmalıydım biliyorum oğlum da böyle daha mutlu olacak en azından zaman içinde anlayacaktı. Ayırma büyüsü nasıl yapılır soruşturmak yerine tamamen kendi içimde sessizce halletmeye çalıştım tek başıma bunun üstesinden gelebilirdim.
Elimizden Tutan Hocam Kısa Zaman da Çözdü
Eşimi bile dâhil etmeden sessizce hocamıza ulaşma kararı aldım onun telefonunu 0553 371 8994 çevirdiğimde bana hemen yanıt vermesi ve içimi ferahlan biri olması daha da sakinlememi sağlamıştı. Gelinimin yaptıklarından ve onu daha fazla istemediğimden bahsetmiştim ayırma büyüsü nedir araştırdım iyice kafama yattıktan sonra bu defa hocamıza telefondan ulaştım ve kararımı söyledim acelem olduğu için görüşmeden bu şekilde halletmeye çalıştık. Gelinimi görmeye tahammül bile edemiyor sonuçları sabırsızlıkla bekliyordum.
Oğlumun da sakince ve az hasarla kurtulacağı söyleyen hocamız en sade yoluyla gelinimden bizi ayırmayı başarmıştı zaman içinde daha da iyi olacağını başka kızlarla görüşeceğini biliyordum serbest bırakmıştım. Ayırma büyüsü doğru yerde doğru hocayla verdiğim kararda biz kazanmıştık bunu kimseye belli etmeden hallettiğim için de mutluydum herkese hocamı tavsiye ediyorum istediklerinizin yoluna girmesi artık daha da kolay. Buraya tıklayarak barışma büyüleri adlı yazıları okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İyi ki Aşk Büyüsü Yaptırdım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 16 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

0 Evet
0 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir