Ayrıldığınız Sevgilinizi Geri Döndürmek için Büyü

Geri Getirme Büyüsü yapılışı hakkında bilgiler:Arabi ayın ilk çarşamba gecesi yatsı namazından sonra eğer celbi mubabbet ve telifi beyin için okunuyorsa yine bir Arabi ayın dördüncü günü yatsıdan sonra kırk, bir adet iri tuz, yahut nohut ve yahut da damla günlük alıp önüne koy. Sonra sol elinle yerden bir tane alarak üzerine aşağıda yazılı daveti bir kere oku ve okuduğun taneyi yere bırakmadan avucunda muhafaza et. Sonra yerden ikinci taneyi yine sol elinle alıp onun da üzerine daveti bir kere okuduktan sonra onu da avucunda bırak ve bu suretle kırk bir adedi tamamla. Okuma esnasında azar azar aslibent buhuru yak. Bundan sonra sol avucunda birikmiş olan taneleri harlı bir ateşe at ve yanma bitinceye kadar: Yâ Rabbi! Bu taneler nasıl yanıyor ise filan kimse de benim içiıı veya fıîan kimse için öyle yanıp tutuşsun, aşkımdan veya aşkından deli divane olsun, sabır ve tahammülü kalmasın, her an bikarar olsun, yemesin, içmesin, uyumasın” diye dua edersin.
Geri Getirme Büyüsü nün Okunacak duası:

Bismillâhil azıyım ve billâhil azız Izâ zülziletil erdu zilzâlehâ Eynemâ tekûnû ye’ti bikümüllâhü cemiy’an hubbû vedudün ecib yâ müctbe yâ rukyâil Sahhırli kalbi filânete bintı filânete ilâ mehabbeti filân ibni filânete ve ahracetii erdu eskâlehâ Eynemâ tekûnû ye’tikümüllâhü cemiy’an hubhün vedûdün ecib yâ mücîb Yâ sefkâil Ve yâ meytatarûn sahhır lî kalbi filân ibni filânete ilâ mehabbeti filânete binti filânete ve kâlel inşâ nü mâ lehâ eynemâ tekûnû ye’ti bikümüllâhü cemiy’an hubbun vedûd Ecib yâ mücîb yâ cebrâil alev his seldim ve yâ seyyid meytatarûn sahhır lî kalbi filânete bin tu filânete ilâ mehabbeti filân ibni filânete vevmeizin tuh ad d isti ahbâraha eynemâ tekûnû ye’iikümûllâhu cemiy’an hubbun vedûd Ecib yâ mücîb yâ mîkâîl aleyh is selâmü ve yâ tarniyâil sahhır lî kalbi filânete bintü filânete ilâ mehabbeti filân ibni filânete bi enne rabbeke evha lehâ eynemâ tekûnû ye’ti btkülüilahü cemiy’an hubbun vedûd Ecib yâ mücîb yâ İsrafil aleyhıs selâm ve yâ tarğayâil sahhır lî kalbi filânete bin ti filânete ilâ mehabbeti fliân ibni filânete vevmeizin vasdürun nâsû eş t áten li yerav a’mâ leh um fe men ya’mel miskâle zerratin hayran verah Ve men ya’mel miskâle zerratin serran verah Eynemâ tekûnû ye’ti bikümüllâhü cemiy’an hubbun vedûd Ecib yâ mücîb yâ azrâil alevli is selam ve yâ hatmchtalyakyâil sahhır lî kalbi filânete bintı filânete ilâ mehabbeti fıtân ibni filânete bi hürmeti seyyıdinâ ve nebiyyinâ muhammedîn sallellâhü aleyhi ve selteme ve bi hürmeti alİyyin ve fâtımete ve kasenin ve hüseynin ve bi hürmeti yühıbbûnehüm ke hubbillâhi vellezîne ânı en u eşeddu hnbben lillâh yâ vedûd yâ vedûd yâ vedûd yâ câmiu yâ alımü yâ halîmü yâ aliyyü yâ vciıyyü yâ ehadii yâ saınedü yâ men lem yelid ve lem yûled ve lem yekun lehû küfuven ehad ılıdarû filânete binti filânete ti hâzel makam.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Geri Getirme Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 1126 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
16 Hayır

“Ayrıldığınız Sevgilinizi Geri Döndürmek için Büyü” için 1 yorum var.

  1. Hocam ben bi kızı cok seviyorum ama kız beni sevmiyor ve yaklasık 2 aydir gormuyorum ve her gece ağlıyorum yardim edin bana.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir