BAĞLAMA BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİ

Bağlama büyüsü çeşitleri, birçok niyete göre yapılabilen, gerçek medyumların elinde etkili sonuçları olan bir uygulamadır.

Kişilerin amaçlarına, elde etmek istediklerine göre büyü çeşitleri de değişebilir. Bağlama büyüsü yüzyıllardan bu yana uygulanan, elbette gerçek medyumların elinden destek alınarak yapılması durumunda, gerçek sonuçlar veren ritüellerdir. Ne amaçlarla yapılabilir. Birçok niyetle yapılması mümkündür.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri ve Etkileri

Birçok amaçla bağlama büyüsü yapılır demiştik. Bunlardan ilki kişinin kısmetini bağlamak üzere yapılandır. Evlenmesin, gönül ilişkileri olmasın diye yapılabilir. Cinselliği bağlama büyüsü de bu kapsamda yapılan büyüler arasında bulunur.  Kadının ya da erkeğin cinsel yaşamın bağlanması için yapılan büyüde, kişinin cinsel performansı sıfıra iner. Gerek isteksizlik içinde olması, gerekse birlikte olduğunda erkek ise iktidarsızlık ya da erken boşalma şeklinde sorunlarının olması görülebilir. Öte yandan kadın ise birlikte olmaktan zevk almama gibi durumlar yaşanabilir. Kişilerin ekonomik anlamda, işlerinin bağlanması için de bağlama büyüsü yapılabilir. Bu durumda, kişi maddi anlamda tıkanıklık yaşamaya başlar. Anlam veremediği şekilde, işleri kesilir ve alacaklarını da tahsil edemez.

En çok uygulanan bağlama büyüsü çeşidi ise çiftlerin birbirlerine bağlanması için yapılan büyüdür. Evli, sözlü ya da nişanlı çiftler ya da sevgililerden biri diğerinden daha yoğun duygular besliyor olabilir. Birbirinden çok etkilenen, seven ve birbirine düşkün olan kişilerin de bir tarafın diğerinden soğuması söz konusu olabilir. Bu durumda, bağlama büyüsü ile soğuyan tarafın yeniden sevmesi ve ilişkiye odaklanması mümkündür. Belki aldatma, belki de sadece soğuma nedenleri ile uzaklaşan tarafın yeniden sevmesi için eve, yuvasına dönmesi için bağlama büyüsü yapmak mümkündür.

Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır. Eğer kişide normalden farklı huylar, davranışlar söz konusu olmaya başlamışsa, bu duruma bir büyünün özellikle bağlama büyüsünün varlığından söz edilebilir. Kişide uykusuzluk, sinirlilik, depresyon hali hasıl olur. Ayrıca, tembellik, işe gitmek istememe, günlük aktiviteleri yapmak istememe, yaşamdan haz almama durumları da söz konusu olmaya başlar. Ayrıca, aşk için yapılan bağlama büyülerinde kişi karşı tarafa aşırı şekilde bağlanır. Cinsel yaşamı bağlamak için yapılan büyüde cinsel performans düşer, yani büyüde niyet neyse buna göre bir durgunluk söz konusu olur. Yakınlar, çiftler, arkadaşlar, aile fertleri kişide bu değişiklikleri ister istemez fark ederler. Kişi de elbette kendinde anlam veremediği bu etkileri hisseder. İşte bu durumda gerçek bir medyumdan yardım almak gerekir.

Bağlama Büyüsünü Burak Hoca bozdu

Anlam veremediğim birtakım belirtiler, son dönemde bana musallat olmuştu. Halsizdim, uyuyamıyordum, çok asabi bir insan haline gelmiştim. Sürekli kaygılar içindeydim. Yakınlarım bir hocaya gitmemi önerdi ve hep olumlu yorumlar olan Medyum Burak Hoca ya gittim. Bağlama büyüsü bozma konusunda bana çok destek oldu. [email protected] mail adresi ve 0553 371 89 94  ise telefon numarası kendisinin.

Bir önceki yazımız olan Erkeği Kadına Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 906 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

10 Evet
8 Hayır

“BAĞLAMA BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİ” için 10 yorum var.

  1. Ailevi sorunlarımız artık tavan yapmıştı. Eşim beni ben de onu istemiyordum. Annem bizden habersiz medyum Burak’a gidip bağlama büyüsü yaptırmış. Ben bunu sonradan öğrendim. Şu an çok mutlu bir evliliğimiz var.

  2. Eniştemin birlikte olduğu kadın yüzünden ablamla olan evlilikleri bitecekti. Bende medyum Burak’ı tanıdığım içinde ondan aşık etme celbi istedim. Bu işlemden sonra eniştem o kadından ayrıldı ve sadece ablamı sevdi.

  3. Eşimle her konuda kavga eder hale gelmiştik. Oysa ki çok mutlu bir hayatımız vardı. Ama üzerimizde bir soğutma büyüsü etkisi olduğunu öğrenince çok olduk. Ama medyum Burak kısa zamanda bu etkilerden bizi kurtardı.

  4. Medyum Burak beni belki de hayati bir tehlikeden kurtardı. Onun yaptığı ayırma hamaylı işlemi ile bana dadanan o sapıktan kurtuldum. Bu sebeple bu tarz sorunlar yaşayan kişilere her zaman kendisi ile çalışmalarını öneriyorum.

  5. Risk almamak için sevgilimi bağlamak amacı ile yaptıracağım bağlama celbi hakkında medyum Burak ile çalışmak istedim. Ona 05533718994 nolu telefondan ulaştım ve çok kısa zaman içinde sonuç alarak doğru bir seçim yaptığımı anladım.

  6. Ablam kendisine asla yakışmayan, serseri bir erkeğe aşık olunca annem çare aramaya başladı. Ben internet üzerinden araştırma yaparak Burak Hoca ya ulaştım. Etkili bir ayırma büyüsü ile gerçekten bize çok yardımcı oldu.

  7. Ülkede gerçek medyum kim derseniz, Burak Hoca tek geçerim. Aşk büyüsü için hoca hoca gezdim ve Burak Hoca süper. Çok memnun kaldım kendisinden.

  8. Benden soğuyan çapkın kocamı Burak Hoca sayesinde kendime bağladım. Bir başka kadına gitmek üzereydi ama benden kaçmaz. Bağlama büyüsü ile işlem tamam,

  9. Bugüne kadar bana birçok konuda yardımcı olan medyum Burak’a çok teşekkür ediyorum. Özellikle soğutma celbi veya bağlama celbi gibi konular da gerçekten de çok deneyimli. İstenen sonucu çok kısa zamanda alabiliyor.

  10. Çevrem de medyum arayan herkese mutlaka medyum Burak ile de konuşmalarını öneriyorum. Bir komşum aşık etme büyüsü yaptırmak isteyince ona da bu ismi verdim. Şimdi ise nerede görse bana teşekkür ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir