Barışma Duası

Uzun zamandan bu yana eşimle dargındık ve bu durum hem beni hem de eşimi çok üzüyordu. Tabi ki ikimizde kendimizin haklı olduğumuzu düşündüğümüz için geri adım atmıyorduk ve bu sebeple sorun bir türlü çözüme ulaşmıyordu. Ancak ben artık bu durumdan çok sıkılmış ve artık eşimle eski mutlu günlerimize dönmek için can atıyordum kendisi ile ne zaman konuşmaya kalksam beni geri çeviriyor ve tersliyordu. Artık işin içinden çıkamadığımı ve evliliğimin yavaş yavaş biteceğini düşünmeye başlamıştım.

Sevdiğinizle Kısa Zaman İçinde Barışın

Fakat bir gün internet sitelerinde gezinirken manevi enerjilerin bu gibi durumlarda çok önemli sonuçlar verebildiğini görmüştüm. Ben de hemen bana bu konuda yardımcı olacak olan birini bulmak için araştırmalar başladım ve kısa zaman içinde medyum Burak ismi ile karşılaştım. Yaptığım araştırmalarda birçok kişinin kendisi ile çalıştığını ve olumlu sonuç aldıklarını görmüştüm. Bende hemen 0553 371 89 94 nolu numaradan kendisi ile iletişime geçtim ve durumu anlattım.

Barışmak Artık Çok Kolay

Kendisi bana barışma duası ile yardımcı olabileceğini söyledi. Çok mutlu oldum ve en kısa zaman içinde sonuç almak istediğimi söyledi. Düzenli olarak bu duaları okumaya başladı ve bana yakın zamanda eşimin dargınlığının geçeceğini söyledi. Gerçekten de eşim beklemediğim anda karşıma çıktı ve benimle yine barışmak istediğini söyledi. Ben artık mutlu bir insanım ve herkese bu gibi durumlarda medyum Burak ile çalışmalarını öneriyorum.

Bir önceki yazımız olan Barışma duası denenmiştir başlıklı makalemizde Barışma duası denenmiştir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 788 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

11 Evet
13 Hayır

“Barışma Duası” için 1 yorum var.

  1. Karımın annesi ile küsüz hocam. Evliliğimize çok yansıyor barışmak istiyorum ama onun da bir adım atması gerek. Gidip barışalım diye yanına uğrasam barışacağımızı biliyorum ama bu barışma teklifinin ondan gelmesini istiyorum ya da karşılıklı adım atılsın istiyorum ne yapmamız lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir