Barışma duası denenmiştir

Uncategorized

Ailemle bir miras meselesi nedeniyle küstük ve yıllardır bu küslük devam etti. Özelikle babam bu konuda çok sert bir tutum içine girdiği için denediğimiz yollar kesinlikle netice vermedi. Bir gün internette bir yazı okuyorum ve konu da bu meselelerle ilgiliydi. Yazıda barışma duası denenmiştir diye bir başlık vardı ve hemen okumaya başladım. Açıkçası bu kadarını beklemiyordum çünkü bu konu ile sayısız yorum daha buldum ki hepsi de medyum Burak ile görüştüğünü ve kimi sevdiği ile kimi de ailesiyle barıştığını söylüyordu.

Ailemle yıllar sonra barıştım

Açıkçası bunu düşünmek bile beni mutlu etmişti çünkü ailemi çok özlemiştim ve artık bu küskünlük sona ersin istiyordum. Ben de medyum Burak beyle görüşenlerden biriyim ki bu satırları da o yüzden yazıyorum. Eğer siz de onunla görüşürseniz eminim ailenizle ya da kiminle aranızda küslük varsa sona erecektir. Bu duaların ne kadar etkili olduğunu da en az benim kadar kısa sürede görebilirsiniz.

Küskünlük sona erdi

Barışma duası ve tabi ki medyum Burak sayesinde artık ben de çok mutlu bir ailenin üyesiyim. Birbirimiz o kadar özlemişiz ki iyi ki bu duadan yararlanmışım ve iyi ki o yorumları okuyarak medyum Burak beyi bulmuşum. Sizin de böyle bir ihtiyacınıza söz konusu ise ben Burak beye 0553 371 89 94’ten ulaştım, siz de hemen arayabilirsiniz.

3 thoughts on “Barışma duası denenmiştir

  1. Selam ben eşimlə tartışdım və küsülüyük kaynanam ve kayınım üzündən. Eşimlə barışmaq isdiyorum 2 çocum var yuvamın yıkılmasını soumasını isdəmiyorum bana yardımcı olursuz önceden təşəkkülümü bildirirəm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir