BİR GECEDE DELİRTEN AŞK DUASI

Bir gecede delirten aşk duası ile sevdiğim erkeği kapımda kul köle yaptım. Aslında bunu elbette kendi başıma yapmadım. Özel insan, gerçekten samimi ve inançlı Medyum Burak bey sayesinde bunu başardım. Çok sevdiğim ve kapımda kul köle olmasını istediğim bir erkek vardı. Onu çok seviyordum ve benimle dalga geçmiş, insanların içinde beni küçük düşürmüştü. Ben de peşimden koşsun, bensiz duramasın da intikamımı alayım istiyordum. Ne yapmam gerektiğini bilmezken imdadıma kız arkadaşlarımdan biri yetişti. Birkaç ay önce sevdiği erkekler evlenen arkadaşım bunu Burak Bey’in duaları sayesinde yaptığını anlattı.

Duam ile Kapılar Açıldı.

Beni götüreceğiniz söyledi ve 0 553 371 89 94 numaralı telefondan arayarak hemen randevumu aldı. Burak Bey ile ilk anda tanıştığımda memnun kaldım. Kendisi son derece özel ve dolu bir insan. Öncelikle sizi samimi şekilde dinliyor ve derdinize odaklanıyor. Saygılı ve son derece seviyeli. Allah inancı ve dini bilgileri de kuvvetli biri. Medyum yetenekleri de inanılmaz. Leb demeden leblebiyi anlayan biri diyebilirim. Benim derdimi dinledikten sonra bir gecede delirten aşk duası ritüelini önerdi.

Aşk Duası ile Amacıma Ulaştım:

Aşk duası ile amacıma ulaştım. Benimle alay eden sevdiğim adam bir kısa sürede hatta hemen kapımda kul köle oldu. Burak Bey sayesinde ondan intikamımı fazlasıyla aldım. Çok da mutluyum.

Bir önceki yazımız olan Barışma Duası başlıklı makalemizde Barışma Duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 4445 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
21 Hayır

“BİR GECEDE DELİRTEN AŞK DUASI” için 13 yorum var.

 1. hocam bir gece uykuya dalsam duamı etsem yarın sabah kalktığımda telefonuma ayrıldıgım erkek arkadasım seni seviyorum diye mesaj atsa ne güzel olurdu.

 2. Sabahlara kadar aşkından uyuyamadığım kadının bana aşık olmasını istediğim için bir gecede delirten aşk diye internette bir çalışma gördüm. Medyum Burak hocam Aşk celbi yaptı. İyi ki yaptırmışım hiç pişman olmadım kesinlikle güvenebilirsiniz.

 3. Kocam kavga ettiğimiz zamanlar evi terk edip gidiyordu. Uzun sürede yanıma gelmiyordu. Ben de bu süre içerisinde eşimi aşkımdan belli etmek amacıyla bağlama celbi yaptırmak için Medyum Burak hocaya başvurdum mucize gibi bir şey oldu kocam yanımdan bile ay

 4. Kız kardeşimin evliliğini bozan bir kadının varlığı bizi rahatsız ediyordu. Bizde eniştemin mutlu evliliğinin bozulmaması için evlilik celbi yaptırdık. Medyum Burak hocam bu konuda en iyisi kesinlikle güvenin.

 5. Soframı açtığım dostum bildiğim kişilerden büyük darbeler yedikten sonra sevgilime güvenemez hale gelmiştim. Bu nedenle onu aşkımla deli etmek istiyordum. Böylece zafer kazanmış olacaktım. Medyum Burak bana bu konuda yardımcı oldu hakkınızı helal edin hoc

 6. Kafamda yaşadığım sorunlar nedeniyle evliliğimin bozulacağını düşünüyordum. Olan biteni Medyum Burak hoca anlattım kısmet açma çalışmaları yaptı ve 2 ay beklememi istedi hocam sizden Allah razı olsun gerçekten olumlu sonuç aldım kafam artık çok rahat.

 7. Medyum Burak Hoca’yı boy hamaylı konusunda herkese tavsiye ederim. Benim sevgilim ile aramda sorunlar vardı. Fakat bir türlü aşamıyorduk artık sonuç ayrılığa kadar gelmişti Medyum Burak sayesinde sevgiliyi geri döndürmek için boy hamaylı yaptırdık ve kız

 8. Annem yeni bir adamla evlenmişti fakat evlendiği adamın kızı çok güzeldi ve ona aşık olmuştum bu aşkı hiç bir engel çıkmasını istemiyordum. Bu nedenle kuvvetli aşk için boy hamaylı işlemleri için Medyum Burak başvurdum çok dürüst bir hoca.

 9. Erkek arkadaşımı deliler gibi Kıskanıyordum Fakat o benden boşanmak istiyordu boşanmak konusunda ısrarcı olduğunu görünce ben de Medyum Burak 0553 371 89 94 telefon numarasını aradım kısmet açmak için boy hamaylı yaptırdım. Çok dürüst bir adam mutlaka çek

 10. Burak hocam yaptığı sevgilimi kendime bağlamak için boy hamaylını Bursa’ya gönderdi gerçekten abi gibi samimi bir arkadaş hoca, yaptığı boy hamaylı sayesinde yaşadığım kötü olaylar düzeldi. Sağolasın hocam.

 11. Birçok medyum yüzünden zor durumda kaldım çalışma yaptırmama rağmen sonuç alamamıştım Bu nedenle Medyum Burak hocanın yaptığı çalışmalardan olumlu sonuçlar alındığını duyunca ona sevgilimi kendime aşık etmek için boy hamaylı yaptırmak için başvurdum. Hoca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir