BİR İŞİN OLMASI İÇİN DUA

Medyum Burak ile yollarım kesişti. Kendisinden aldığım mükemmel yardımla sorunlarımdan kurtuldum. Miras ve tapu işlerim vardı ve bunların çözümlenmemesinden dolayı gerçekten son derece önemli ekonomik sıkıntılar içindeydim. Diğer mirasçılar yüzünden tapu işlerim halledilmemekteydi. Sıkıntı içinde olduğumu anlayan arkadaşım, kendisinin daha önce bir sıkıntısı için medyum Burak’tan yardım aldığını, benim de kendisinden yardım almam gerektiğini belirtti. Ben de kendisinin 0 553 371 89 94 numaralı telefonundan aradım ve hemen bir randevu aldım.

Medyum Burak Beni Canla Başla Dinledi:

Medyum Burak’tan randevu aldığım saatte kendisini beni bekler buldum. Hemen bana yardımcı olmak için derdimi dinlemeye başladı. Kendisinin anlayışına, tatlı diline hayran kaldım. Hallolmayan işlerimi anlattım ve derdime son derece sakin bir dille derman olacağımı söyledi. Beni dikkatle dinledi. Bir işin olması için dua olduğunu bunu düzenli olarak okumam gerektiğini ve ritüelleri yapmam gerektiğini söyledi. Bundan sonra beni ne zaman isterseniz arayabilirsiniz diyerek uğurladı. Güleryüzlü  bir insan ve son derece kibar. İnsan onun yanında her işin hallolacağına inanıyor.

İşlerim Bir Bir Çözüldü:

Duayı okudukça ve medyumun dediklerini yaptıkça işlerimin hallolduğunu gördüm. Bundan da son derece memnun oldum. Olmaz dediğim işlerim oldu, bana da gönül ferahlığı geldi. Şu anda maddi sıkıntılarımdan da kurtuldum ve son derece mutluyum. İyi ki tanıdım ve kendisinden yardım aldım.

Bir önceki yazımız olan BİR GECEDE DELİRTEN AŞK DUASI başlıklı makalemizde BİR GECEDE DELİRTEN AŞK DUASI hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 1080 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

7 Evet
6 Hayır

“BİR İŞİN OLMASI İÇİN DUA” için 1 yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir