Birinin rüyasına girmek için dua

Uncategorized

Liseden beridir çok sevdiğim ve görüştüğüm biri vardı. Evlenme planlarımız vardı ama yaşımız daha çok gençti ve üniversite okuyacağımız için de bu işi biraz daha ertelemek istedik. İkimiz de birbirimizi çok seviyorduk ve çok da aşıktık. Sonra o askere gitti. Hasret duygusu gerçekten çok ağırmış k bu yaşta bunu yaşamak beni çok zorladı diyebilirim. Askerdeyken göremiyordum ki bir de çok uzakta olduğu için gitme şansım da olmuyordu. Onu bir göreve gönderdiler ve izinleri de kaldırdılar işte o zaman ikimize de çok kötü oldu. Beni unutmasını istemiyordum o yüzden birinin rüyasına girmek için dua arıyordum.

Medyum Burak beye rastladım

İnternette birinin rüyasına girme duası ile ilgili bilgi alırken medyum Burak beyin yaptığı hizmetlere yönelik yorumlar okudum ve çok etkilendim. O kadar farklı konularda insanlara el uzatmıştı ki ve herkes ondan çok güzel bahsediyordu ki ben de görüşmek istedim ve hemen 0553 371 89 94’tena arayarak askerdeki sevdiğimden bahsettim ve ihtiyacım olan duayla alakalı konuştuk. Hemen randevu aldım ve görüşmeye gittim.

Artık her gece beni görüyor

Artık sevdiğim insan her gece beni rüyasında görüyor ve aradığında her konuşmada bu mesele geçiyor. Hakikaten çok seviniyorum çünkü beni unutmasından endişe ediyordum. Bu sayede unutmak şöyle dursun bana olan sevgisi de kat kat büyüdü ve daha da aşık oldu diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir