Birinin rüyasına girmek için dua

Liseden beridir çok sevdiğim ve görüştüğüm biri vardı. Evlenme planlarımız vardı ama yaşımız daha çok gençti ve üniversite okuyacağımız için de bu işi biraz daha ertelemek istedik. İkimiz de birbirimizi çok seviyorduk ve çok da aşıktık. Sonra o askere gitti. Hasret duygusu gerçekten çok ağırmış k bu yaşta bunu yaşamak beni çok zorladı diyebilirim. Askerdeyken göremiyordum ki bir de çok uzakta olduğu için gitme şansım da olmuyordu. Onu bir göreve gönderdiler ve izinleri de kaldırdılar işte o zaman ikimize de çok kötü oldu. Beni unutmasını istemiyordum o yüzden birinin rüyasına girmek için dua arıyordum.

Medyum Burak beye rastladım

İnternette birinin rüyasına girme duası ile ilgili bilgi alırken medyum Burak beyin yaptığı hizmetlere yönelik yorumlar okudum ve çok etkilendim. O kadar farklı konularda insanlara el uzatmıştı ki ve herkes ondan çok güzel bahsediyordu ki ben de görüşmek istedim ve hemen 0553 371 89 94’tena arayarak askerdeki sevdiğimden bahsettim ve ihtiyacım olan duayla alakalı konuştuk. Hemen randevu aldım ve görüşmeye gittim.

Artık her gece beni görüyor

Artık sevdiğim insan her gece beni rüyasında görüyor ve aradığında her konuşmada bu mesele geçiyor. Hakikaten çok seviniyorum çünkü beni unutmasından endişe ediyordum. Bu sayede unutmak şöyle dursun bana olan sevgisi de kat kat büyüdü ve daha da aşık oldu diyebilirim.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 2516 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
21 Hayır

“Birinin rüyasına girmek için dua” için 10 yorum var.

  1. Ayrıldığım nişanlımın rüyalarına girmek ve beni özlemesini sağlamak istiyordum. Çünkü ayrılmamıza ailesi sebep olmuştu. Ben de bu konuda Medyum Burak ile 0553 371 89 94 arayarak telefonlaşarak yardım talebinde bulundum. Bağlama celbi yaptı. Birdenbire beni aramayan kişi aramaya başladı.

  2. Eski kocam beni çok üzerek benden ayrıldığı için ona intikam duyguları besliyordum. Sürekli beni özlesin rüyalarına gireyim diye Medyum Burak’a sevgiliyi geri döndürmek için boy hamaylı çalışması yaptırdım. Bana mesaj atmaya başladı.

  3. Kayınvalidemin yaptığı kötülükler gözünde canlansın ve beni tekrar rüyalarında görsün diye araştırma yaparken Medyum Burak kısmet açmak için boy hamaylı çalışmasını gördüm ve yaptırdım. Sonuç beni mutlu etti.

  4. Alt katımızda bulunan kiracımız erkek kardeşi ile birlikte olmamı istemiyordu. Ben de çareyi medyum Burak’a aşk celbi yaptırmakta buldum. Şimdi kardeşi ile birlikte olmamı istiyor. Sorun kalmadı.

  5. Kara sevdadan ağlamaktan gözlerim şişmiş perişan olmuştum. Onun da beni düşünmesi için nelerimi vermezdim. Kuzenim Medyum Burak’ı önerdikten sonra sevgiliyi kendime bağlamak için boy hamaylı çalışması yaptırdım. Rüyalarına girdiğimi söyleyerek beni aradı.

  6. Medyum Burak hocamın 0553 371 89 94 numaralı telefonu yeni elime geçti. Yorumları okuduktan sonra ve onunla telefonda konuştuktan sonra sevgilimin rüyasına girmek için sevgiliyi kendime aşık etmek için boy hamaylı çalışması yaptırdım sonucun olumlu olacağını düşünüyorum.

  7. Yapılan kavgalar sonucu elime olan güvenimi kaybettiğimi farkettim. Fakat onun ilgisizliği de bu konuda oldukça etkili idi. Medyum Burak harmura aşk celbi ile ilişkimizin temellerini çok daha sağlam hale getirdi.

  8. Saygıdeğer hocamın ellerinden öperim. Yaptığı evlilik celbi işlemleri 60 gün içinde tesir etmeye başladı. Söylediklerini tek tek uyguladım. Medyum Burak işinde bir numaralı ve güvenilir biri sağ olsun.

  9. Eşimin iş yolculuğuna çıkması ve beni hatırlamıyor olması üzerine çok üzülmeye başlamıştım. Medyum Burak’ın kısmet açma celbi benimle tekrar ilgilenmesine vesile oldu sürekli arayıp konuşma ihtiyacı duyuyor.

  10. Bana geri dönmesini istediğim kişinin rüyalarında beni görmesi ve özlemesi için web sayfaları üzerinden ufak bir araştırma yaptım. Medyum Burak hakkında yapılan olumlu yorumlar beni etkiledi. Ayırma celbi yaptırarak o kişinin aklındaki diğer kişiyi unutmasını ve bana ilgi duymasını sağladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir