Büyü ile kardeşim üniversiteyi kazandı

Kardeşimin üniversite sınavına sürekli olarak kazanamıyor olması beni çok üzüyordu. Açıkçası onun üniversiteyi kazanamamak sebebi bilgisiz ya da cahil olduğundan değil tam tersi aşırı zeki ve bilgili bir insan olmasına rağmen aşırı heyecan yapmasaydı. Sınava girdiği zaman sürekli olarak heyecandan her şeyi unutuyordu ve bu her sene böyle geçiyordu artık böyle depresyona girmişti. Onu bu şekilde görmek beni gerçekten çok üzüyordu ve buna bir çözüm bulabilmek için ben de büyü nedir diye araştırmaya başladım. Belki kardeşine büyü yaptırarak onun durdu sorunu çözebilir diye düşündüm.
Onun mutlu olmasını istiyordum
Yanlış anlaşılmasın üniversite sınavını kazanması adına değil üniversite sınavına girdiğinde yaşadığı heyecan ötürü ile sınavda sürekli başarısız olması beni üzüyordu. Heyecanını engelleyebilecek bir büyü var mı diye o yüzden araştırma içindeydim ve bu nedenle de internetten sürekli büyü nedir diye araştırma yapmaya devam ettim. Karşıma Medyum Burak Bey çıktı ve onunla görüşmek istedim çünkü belki kardeşimin sorununa çözüm bulabilirdi. 0553 371 89 94 nolu resmi telefon numarasını aradım da aslında sorunu da kısaca kendisine özetledim.
Üniversiteyi kazandı
Medyum Burak Bey’e büyü nedir diye merak ettiğimi ve kardeşim için uygun bir büyü olup olmadığını sordum. Çok kolay bir şekilde bu sorunun üstesinden gelebileceğini söyledi ve kardeşimle birlikte yanına gittik o günden sonra söylediği gibi davrandık ve şu anda kardeşim çok şükür ki istediği bölümü kazanmış durumda.

Bir önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak istiyordum ve yaptım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1748 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
24 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir