Büyü nasıl yapılır diye merak salmıştım

İnternetten büyü nasıl yapılır diye araştırmaya başlamıştım bunun nedeni sevdiğim insanın ailesinin beni kabul etmemesi yüzünden bizim bir türlü evlenemiyor olmamızdı. Sevdiğim kişiyle aile olmama ve yuva kurmama, ondan çocuk sahibi olmama engel olan kendi ailesiydi ve bu çok acımasızca geliyordu bana. O insanların bana bakış açılarının değişmesini istiyorum bunun için yapmadığım şey kalmadı ama ne yazık ki hiç biri beni tanımaya bile tenezzül etmedi. Bu olanlar hem gururumu kırdı hem de kalbimi kırdı bu yüzden kendimi her geçen gün daha kötü hissediyordum.
Bu durumu değiştirmek istedim
Sevdiğim insanın da elinden bir şey gelmiyordu o yüzden büyü nasıl yapılır diye araştırırken ona artık bir şey söylememeye karar verdim bu işi kendi başıma çözecektim. Neticede ondan vazgeçmek gibi bir niyetim asla yoktu ailesi ne derse desin kim ne yaparsa yapsın ben onu seviyordum ya o da beni seviyordu.
Asla vazgeçmedim
Bu olumsuz koşullar içinde büyü nasıl yapılır diye araştırırken çok büyük bir şans eseri gerçekten ayağıma kadar bir arkadaşım gelip bana medyum Burak Bey’den bahsetti. Ona gitmişler ve daha önce annesi için ve kardeşi için pek çok yardım almışlardı. Bana da dedi ki eğer istersen sen de büyü yaptırabilirsin. 0553 371 89 94 nolu resmi telefon numarasını alarak aradım ve o günden sonra her şey bambaşka oldu. Şu an sevdiğim insan da evliyim ve ailesiyle de aram gayet iyi.

Bir önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak istiyordum ve yaptım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 350 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

6 Evet
5 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir