BÜYÜ TÜRLERİ NELERDİR

Yüzyıllar boyunca insanlar büyüleri merak etmiş ve büyülerin mistik gücünden yararlanmıştır. Büyü yapmak veya yaptırmak, sezgisel güçleri ve bilgiyi gerektirmektedir. Kişilerin bu tılsımları yapabilecek yeteneklerinin, bilgilerinin ve inançlarının olması çok önemlidir. Peki büyü türleri nelerdir, kategorileri nasıldır. Büyü türleri birçok kategori altında çeşitlenmektedir.
Genel Olarak Büyü Türleri
Büyü türleri nasıldır, bunları birkaç başlık altında toplamak gerekir. Temel anlamda ayırmak gerekirse, büyüler, beyaz büyü, gri büyü ile kara büyü olarak ayrılmaktadır. Beyaz büyüler temiz niyetlerle yapılan tılsımlar olup, bunlar, iyi niyetli amaçlarla, aşık etmek, bağlamak gibi niyetlerle yapılmaktadır. Gri büyüler, kendi aralarında dört temelde ayrılmaktadır. Törensel büyüler, cinsel büyüler, aşk büyüleri ile kötü büyüler olarak ayrılmaktadır. Kara büyü çeşitleri ise daha kesin ve zarar veren amaçlarla yapılan büyü çeşitleridir. İşine son verdirmek, hasta etmek, kısmetini kapatmak gibi olumsuz niyetlerle yapılan tılsımlardır. Gri büyüler, ne beyaz büyüler kadar masum niyetli, ne de kara büyüler kadar kötü niyetlere dayanmaktadır. Bunlar ikisinin birleşiminden oluşmaktadır.
Büyü Türlerinde Uzman Medyum Burak
Büyü türleri nedir, nasıl yapılır ve nelerdir sorularına, Medyum Burak aracılığı ile yanıtlar alabilirsiniz. Medyum Burak Hoca kişilerin niyetlerine göre büyü yapma ya da yapılan büyülerin bozulması konusunda uzman olan bir zattır. 0553 371 89 94 numaralı telefonu üzerinden randevularınızı rahatlıkla alabilirsiniz. Hem yüz yüze, hem de uzaktan desteğini alabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 878 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
15 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir