BÜYÜLER

Büyüler konusunda birçok noktada aklınızda soru işaretleri olabilir. Büyü çeşitleri, beyaz büyü, gri büyü ve kara büyü olarak ayrılmaktadır. Beyaz büyüler, güzel bir niyetin olması için yapılan büyülerdir. Evlenmek, sevdiği insanın kişiye bağlanması, karşılıklı aşk olması, kısmetin açılması, kişinin işlerinin yolunda gitmesi gibi niyetlerle beyaz büyüler yapılabilir. Gri büyüler, kara büyüler ile temiz niyetlerle yapılan beyaz büyüler arasındadır. Ne tam kötü niyetlidir, ne de iyi niyetlidir. Kara büyüler ise son derece olumsuz sonuçlar verecek, kişilere kötülük vermek amacıyla yapılan büyülerdir.
Büyülerin Ehli Medyum Burak Hoca
Büyülerin ehil ismi medyum Burak Hoca size büyüler nasıl yapılır her zaman bu konuda yardımcı olacaktır. 0 553 371 89 94 numaralı telefon kendisinin resmi hattı olup, her zaman randevu alabilirsiniz. Medyum Burak Hoca dini bütün ve dini bilgileri olan, medyumluk yetenekleri doğuştan mükemmel, diğer varlıklar konusunda hissiyatı olan önemli bir zattır. Gerçek bir medyumdur. Ondan çok önemli manevi destek alabilirsiniz. Hem büyü yapılması, hem de büyülerin bozulması konusunda desteği olacak size.
Medyum Burak Hoca ile Büyü Desteği
Büyüler nedir, büyü çeşitleri, yapılması ve bozulması noktasında en büyük destek, ülkemizin neresinde olursanız olsun, yüz yüze ya da uzaktan şekilde kendisinden size olacaktır. Yaşadığınız sıkıntılardan arınmak tamamen elinizde ve en doğru kendisinden mükemmel destek almaktır.

Bir önceki yazımız olan Büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 648 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
13 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir