Canbar Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? Canbar Büyüleri Kesin Tutar mı?

Canbar büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder? Canbar büyüsü kesin tutar mı? Büyü ile alakalı detaylara makalemizden ulaşabilirsiniz.

Canbar büyüsü yapımı etkisi yönünden çok kuvetli olmasından dolayı tecrübeli güvenilir gerçek bir medyum tarafından yapılmalıdır. Canbar büyüsü canbar cini yardımı ile yapılır. Canbar cini özellikle büyü yapılan kişiyi etkisi altına alarak psikolojisini etkiler. Ayrıca büyü yapan kişi de bu varlığın etkisinde kalabilir.

Canbar Büyüsü Giden Eski Sevgili Nasıl Geri Getirilir?

Giden eski sevgiliyi canbar büyüsü ile geri getirme her medyumun yapabileceği bir büyü değildir. Piyasada canbar büyüsü ile gideni geri getirme için güvenilir işinin ehli bir medyum bulmak kolay değildir. Ayrıca gerçek bir medyum bulsanız dahi büyünün yapılacağı gün önemlidir. Canbar büyüsü her ayın 4. Günü yapılabilir. Çünkü canbar cini etkisi o gün yoğundur.

Bir bardak içme suyuna etkili sözcükleri söyleyerek niyetinizi dile getirin. Büyü yapılış maksadına göre söylenilen sözcükler ya da dualar değişkenlik gösterebilir. Suya tılsımlı sözcükleri okuyun. Örneğin terkedip giden sevgilinizin size yeniden dönmesi için büyü yatırdıysanız: “Eski sevgilimin bana karşı duyguları yeniden alevlensin. Sevgilim beni tekrar sevsin aşık olsun. Sevgilim bana yeniden gelsin.” Deyin. Suya etkili bu kelimeleri söyledikten sonra, hangi kişiye büyü yaptırdı iseniz onun üzerine kodlanmış olan suyu dökmeniz gerekir. Büyüyü sonlandırmak için:

İnne ıddeş şühuri ındellahisna aşera şehran fı kitabillahi yevme halekas semavati vel erda miha erbeatüm hurum zaliked dınül kayyimü fe la tazlimu fıhinne enfüseküm ve katilül müşrikıne kaffeten kema yükatiluneküm kaffeh va’lemu ennallahe meal müttekıyn

Süresini tekrar edin. Büyünün belirtileri ortaya çıkması için büyü için gerekli adımlar tam olarak yerine getirilmiş olmalıdır. Çünkü büyü yöntemine yapıldığında etkileri ortaya çıkmaya başlar.

Canbar aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızı da ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Canbar Büyüsü Neden Yapılır?

Candar büyüs yapımı nedeni kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Canbar büyüsü yapımı:

 • Birini kendine aşık etmek,
 • İki kişinin arasının bozulması,
 • Kısmetin açılması,
 • Bolluk ve Bereketin artması,
 • Sosyalleşme,
 • Kırgın olanların barıştırılması,
 • Terkeden sevgilinin geri dönmesi,
 • Eski sevgilinin pişman olması maksadı ile yapılabilir.

Canbar büyüsünü yapmadan önce ne gibi bir amaç için bu büyüyü yaptırmanız gerektiğine karar vermeniz gerekir. Çünkü büyü yapım aşamalarına başlamadan önce amacınızı sesli bir şekilde dile getirmelisiniz.

Canbar Büyüsü Nasıl Bozulur?

Canbar büyüsünün bozulması zannedildiği gibi hiç de kolay bir işlem değildir. Hayatınızın kötü yönde gitmesi amacıyla yapılmış bir canbar büyüsü etkisi altında olabilirsiniz. Birden bire büyü yaptırmak isteyip aniden vazgeçebilirsiniz. Bu gibi durumlar büyü nasıl bozulur diye düşünmenize sebep olur. Büyüyü yaptıran kişi kendi gittiği medyuma işlemi iptal ettirmek için tekrar gidebilir. Kendi yaptığı büyüyü en iyi bozacak olan yine medyumun kendisidir. Çünkü büyü adımlarını en iyi o bilir.

Büyüyü bozmaya başlamak için 2 parça yaklaşık 25 cm uzunluğunda bir ipe ihtiyaç vardır. Bu ipleri büyü niyetli olarak verdiğinizi söylemeden tanıdığınız bir kişiye verin ve bağlamasını isteyin. Büyücüyü amaçlı olduğu bilgisi gizli kalmalıdır. Sonrasında sessiz bir odaya geçerek bağlı olan ipe aşağıdaki tılsımı söyleyin.

Kul in kane abaüküm ve ebnaüküm ve ıhvanüküm ve ezvacüküm ve aşıratüküm ve emvalü nıkteraftümuha ve ticaratün tahşevne kesadeha ve mesakinü terdavneha ehabbe ileyküm minallahi ve rasulihı ve cihadin fı sebılihı fe terabbesu hatta ye’tiyallahü bi emrih vallahü la yehdil kavmel fasikıyn

Etkili sözcükleri söyledikten sonra iplerin düğümünü açın. İpler yapılan büyüyü simgelemektedir. Sonra ipleri yakarak küllerini saklayın. Sakladığınız külleri toprağa gömün. Toprakta küller kayboldukça büyünün etkisi yok olacak ve büyü bozulacaktır. Büyü yaptıran kişi eğer siz iseniz canbar büyüsü nasıl yapılır ve canbar büyüsü nasıl bozulur, büyüyü bozmak için nelere ihtiyaç vardır gibi soruların yanıtlarını öğrenmeden büyü yapımına başlamayın.

Birinin Bana Canbar Büyüsü Yaptığını Nerden Anlarım?

Canbar büyüsü yaptığını anlamak için canbar büyüsü kişiler üzerinde ne gibi etkiler oluşturduğunu anlamanız gerekir. Bir büyü başka bir kişi üzerinde belirti göstermeye başladığı zaman:

 • Büyü etkisinde kalan kişinin iştahı kesilir,
 • Büyü yapılan taraf etrafında olan kişilere karşı asabi olur ve tartışmaya girer,
 • Büyü etkisinde olan taraf yakınındaki kişilerin kendisini eleştirmesinden hoşlanmaz.
 • Büyü etkisinde olan kişi büyüyü yapan kişiyi düşünmeden duramaz.
 • Büyü yapılan taraf işine konsantre olamaz işinden geri kalabilir.

Canbar büyüsü yapmak günah mı diye merak ederek bunun sonucu olarak büyünün bozulmasını isteyebilirsiniz. Kara büyü yasaktır. Ak büyülerin yapılış nedenleri kötü amaçları gerçekleştirmek değildir.

Canbar Büyüsü Etkilerini Ne Zaman Göstermeye Başlar?

Canbar büyüsünün etkilerini göstermeye başlaması farklı büyü türlerine kıyasla daha kısa zamanda gerçekleşir. Canbar büyüsü etkileri oluşması için sabırlı olmanın önemi fazladır. Eğer büyünün belirtilerinin hızlıca ortaya çıkmasını istiyorsanız:

 • Büyü esnasında işlem yaptığınız kişinin kişisel eşyalarını tercih edin,
 • Büyü adımlarını tam olarak yaptığınızdan emin olun,
 • Büyü esnasında gözleriniz kapalı şekilde dua okuyun.
 • Büyüye başlarken kıble yönüne dönük olun,
 • Kesinlikle candar büyüsü için el çizimi resimler kullanın fotoğraf kullanmayın. Emek kullanılmadan elde edilen fotoğraflarda büyü etkili olmaz.
 • Büyü yapıldıktan sonra da sabırlı olmak gerekir etkilerin ortaya çıkması zaman alır. Ayrıca bu süre içinde büyü yapılan taraf ile iletişim kurmayın. Etkiler ortaya çıkmaya başladığında gerekli kişi sizinle zaten tekrar bağlantı kuracaktır.
 • Büyünüzün etkileri hemen ortaya çıkmayabilir böyle durumlarda Allah’a karşı isyankar davranmayın. Bu büyük günahtır.

Canbar Büyüsü Kimlere Yapılır, Kimlere Yapılmaz?

Canbar büyüsünün yapılabileceği ve yapılamayacağı kişiler de vardır. Hangi kişilere canbar büyüsü yapılamaz bu kişilerin kimler olduğunu iyi bilmeniz gerekir. Böylece hem inanılmaz etkili canbar büyüsü yapmaya başlayabilir, hem de kimler büyü yapmanızın uygun olmadığını bildiğiniz için oluşabilecek problemleri en aza indirgemiş olursunuz. Canbar büyüsü yapılması uygun olan kişiler:

 • Nişanlı çiftler,
 • Evli çiftler,
 • Sevgililer,
 • Sözlüler,
 • Arası bozulmuş iki arkadaş,
 • Darılmış olan eski iki dost olanlardır.

Canbar büyüsü kimlere kesinlikle yapılmamalıdır:

 • Hanesinde 40 gün içinde ölüm olan ve cenaze çıkan kişiler,
 • Doğuştan görmeyen kör kişiler,
 • Kuran hafızları hocalar
 • Din ile alakalı meslekler ile uğraşan kişilere yapılan canbar büyüleri etki etmez.

Yukarıda belirtilen niteliklerdeki kişilere büyü yapıldığında büyünün taraf değiştirmesi ve bunun sonucu olarak bazı sorular ortaya çıkması görülebilir.

……

Canbar Büyüsü Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Canbar büyüsü yaparken dikkat edilmesi gereken noktaların en önemlilerinden biri büyüyü gerçekleştiren hocanın güvenilir ve kuvvetli din bilgisine sahip tecrübeli olması gerekir . Vbettr şikayet Özellikle canbar büyüsü ile eski sevgiliyi geri getirme yapılabilmesi kolay olmadığı için titizlikle yapılış adımlarına dikkat edilmesi gerekir.

 • Canbar büyüsüne abdest alarak başlayın. Abdest alirken büyüyü yapma bedeninizi niyetinizi söyleyin. Mesela: “Eski sevgilimin bana dönmesi tekrar bana bağlanması için canbar büyüsü yapıyorum.” Diyebilirsiniz.
 • Canbar büyüsü yapılırken ortamın hem temiz hem sessiz olmasına dikkat edilmelidir.
 • Canbar büyüsü için resim çizimi yapılacak kağıdın temiz olması üzerinde herhangi bir çizik ya da simge olmaması gerekir.
 • Canbar büyüsüde kullanılacak kalemin önceden kullanılmamış yeni olması gerekir.
 • Canbar büyüsü yapmak isteyen kişinin niyeti önemlidir.

Birini Kendime Aşık Etmek için Canbar Büyüsü Nasıl Yaparım?

Birinin aşık edilmesi için canbar büyüsü yapmak için ilk olaraak büyü yapılacak taraf hakkında gerekli bilgileri hazırladığınızdan emin olun. Büyü yapılacak olan kişinin:

 • Adı,
 • Soyadı,
 • Mesleği,
 • Doğum tarihi,
 • Annesinin kızlık soyadı tarzı bilgileri edinmeniz gerekir. Bu bilgiler medyum ile paylaşılır. Fakat herkese büyü yapılmaz kimlere yapılabileceği konusunda medyum sizi bilgilendirecektir.

Tüm bilgileri hazır ettikten sonra canbar büyüsü tarifi için büyü yapacağınız tarafa ait bir kişisel eşya almanız gerekir. Çoğunlukla canbar büyüsü yapacağınız kişiye ait bir giysiden ufak bir parça kesmeniz tavsiye edilmektedir. Ayrıca giysisinden herhangi bir kesim yapıldığını  büyü yapılan taraf kesinlikle anlamamalıdır.

Kesilen kıyafet parçası yakılarak arda kalan külleri toprağa gömülür. Gömülme esnasında:

Ve in nekesu eymanehüm mim ba’di ahdihim ve taanu fı dıniküm fe katilu eimmetel küfri innehüm la eymane lehüm leallehüm yentehun

Duası 77 defa tekrarlanır. Kıbleye dönük olarak büyüye başlanmalıdır. Küller toprakta kaybolamaya başladığı gibi büyü etkileri görülmeye başlar fakat sabırlı olarak bu süreyi beklemeniz gerekir.

Zenginlik büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızı okuyabilirsiniz.

Canbar Büyüsü Ne Zaman Yapılmalı?

Canbar büyüsünün yapılma zamanı kutsal büyü kitaplarında bildirilmiştir. Vbet bu kaynaklarda belirli zamanlarda canbar büyüsü yapılması gerektiği yoksa büyünün etkisinin oluşmayacağını söylenmektedir. Bağlama büyüsü olarak yapılan canbar büyüsüne başlamak için her ayın 4 ünü beklemek gereklidir. Perşembe günü büyü yapımına başlanması gerekir. İki kişiyi barıştırmak birbirine yakınlaştırmak için Canbar büyüsü yaparken Kuran-ı Kerim den bazı dualar okunur bu nedenle Cuma günü  akşam namazı saatlerinde yapılmalıdır. Büyü sırasında sessiz bir ortamda olmanız başkaları tarafından rahatsız edilmemeniz önemlidir.

Canbar Büyüsü Yapmak için Hangi Surelerin Okunması Gerekir?

Canbar büyüsünün yapılma sırasında okunması gereken sureler Kuran’da geçen surelerden seçilmelidir. Özellikle canbar büyüsü ile aşık etme ve ya küsleri barıştıran kişiler aşağıdaki duaları okumalıdır.

 • Ankebut Suresi,
 • Bakara Suresi,
 • Nas Suresi,
 • Felak Suresi,
 • Burc Suresi,
 • Nisa Suresi okuması gerekir.

Candar büyüsü başlamadan gerekli duaları hazır edin ve mümkünse ezberleyin. Vbet giriş çünkü gözleriniz kapalı şekilde bu surelerin okunması gerekir sırada gözlerinizin kapalı olması gerekir. 7 günde bu duaları ezberleyebilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Canbar Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? Canbar Büyüleri Kesin Tutar mı? Sıkça Sorulan Sorular

Kişilerin kendi problemlerini detaylı olarak düşünüp hangi büyü kendine daha uygun olduğunu anlaması doğru bir davranış değildir. Güvenilir bir medyum ile görüştüğünüzde, kendisine sorunlarınızı söylediğinizde tam olarak size gereken büyünün hangisi olduğunu ve yapım aşamalarını size aktaracaktır.

Kişilerin etrafındaki kişilerden işittikleri abuk sabuk bilgiler ve malzemeler ile büyü yapması yanlıştır. Ev ortamında bilirkişi olmadan büyü yapmak daha büyük sorunlar yaşamanıza sebebiyet verebilir. Cinleri harekete geçirerek musallat varlıklar ile savaşmak zorunda kalabilirsiniz.

Büyü bozma uzmanlık gerektiren oldukça önemli, hatalı yapılması halinde bireyin hayatında olumsuzluklara neden olacak bir işlemdir. Kişi günlük hayatı ve fikir yapısı haricinde bir durum yaşarsa gerçek bir hocaya danışabilir. Medyum analiz yapar ve üzerinizde büyü olduğunu tespit etmesi durumunda, isterseniz büyü bozma yapacaktır. Bu anlamda hocanın dediklerini titizlikle yerine getirmelisiniz.

Büyü bozdurmak istediğiniz hocayı tercih ettikten sonra, telefonla arayarak iletişim kurunuz. Hocalar öncelikli olarak sizin hakkınızda bilgi sahibi olmak ve sizi tanımak isterler. Bazen yüz yüze bazen de online görüşme yapmak gerekebilir.

Büyü yapma ve büyü bozma süresi konusunda belirli bir zaman söylemek doğru olmaz. Her büyünün özelliğine, kişinin karakterine özelliklerine göre bu süre değişecektir. Bazı büyülerin bozulması oldukça zor olabilir özellikle papaz büyüsü bozulması zordur.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşık Etme Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 282 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

0 Evet
0 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca