Cesaret Duası

Bazen yapmak istediğim işlerde kendimi yeterli hissedemediğim için çok ciddi sorunlar yaşıyordum. Özellikle cesaret edip girişimde bulunamadığım işler yüzünden sürekli olarak sorun yaşıyor ve kendime olan güvenimi de zaman içinde kaybediyordum. Bu konuda ne yapacağımı bilmediğim için yardım almak istediğim zaman arkadaşlarım bana manevi enerjiler hakkında yardım almamı söylediler. Bende kısa zaman içinde medyum burak ile iletişime geçtim. Kendisi benimle yaptığı konumadan sonra içimi rahatlattı ve gerçekten de kısa zaman içinde kendime olan güvenimi yeniden geri kazanmama yardımcı oldu.

Artık daha cesur olacaksınız

Bu alanda benim için yapacağı tek işlemin cesaret duası olduğunu söyledi. Düzenli olarak okuyacağı duaların benim için istenen sonucu kısa zaman içinde vereceğini söylediğinde bende kendimi daha iyi hissetmeye ve umutlanmaya başladım. Gerçekten de artık kendimi manevi anlamda daha rahat hissediyordum. Özellikle daha önce asla yapmak istemediğim işlerde artık çok daha güven içinde karar veriyor ve bunun için kimseden yardım almaya gerek görmüyordum.

Cesaretiniz artsın

Bende bu konuda sorun yaşayan kişilere mutlaka kendisi ile 0553 371 89 94 nolu numaradan iletişime geçmeli ve kendisinden yardım almalıdırlar. Kendisi bu konuda gerçek anlamda bir dahi. Mesleğine ne kadar hakim olduğunu daha ilk anda anlamak mümkün. Özellikle karşısındaki kişileri rahatlatma konusunda inanılmaz başarılı. Bu sebeple ben her zaman için insanlara kendisi ile iletişime geçmelerini öneriyorum.

Bir önceki yazımız olan BÜYÜ BOZMAK İÇİN SİRKE başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 566 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

8 Evet
10 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir