DELİ GİBİ AŞIK ETME DUASI

Sevdiğim erkeğin bana gelmesini çok istiyordum. Uzun süredir gönlümü kaptırdığım biri vardı. Mahallemizden, benden birkaç yaş büyük bir delikanlıydı. Benim için çok ama çok yakışıklı bir insandı. Ben onun için yanıp tutuşuyordum ama onun beni gördüğü yoktu. Hatta benim varlığımdan bile haberi yoktu. Bu nedenle, çok ama çok üzülüyordum. Bir çare ararken akrabalarımdan biri benim Medyum Burak’tan randevu almamı istedi. Onu 0 553 371 89 94 numaralı telefondan aradım, hemen randevu istedim.

Medyum Burak Anlayışlı ve Yetkin Bir İnsan:

Medyum Burak benimle buluştuğunda son derece anlayışlı bir tavırla dinledi ve bu beni çok rahatlattı. Ona ne kadar sevdiğim bir insan olduğunu, ama onun beni görmediğini, bakmadığını anlattım. Deli gibi aşık etme duası yazarak nasıl okumam gerektiğini ve yapmama gerekenleri bana anlattı. Bende dikkat ederek kendisinin dediklerini aynen yaptım. Bundan sonra beklentilerimin de ötesinde, sevdiğim insan bana geldi. Bu kadar yaklaşacağını, duanın bu kadar etkili olacağını kesinlikle beklemiyordum.

Sevdiğim Adamın Sevdiği Kadın Oldum:

Dua sayesinde sevdiğim adamın sevdiği kadın oldum. Hem de hızlı bir şekilde. Medyum Burak son derece akıllı, dini inançları da son derece yüksek olan bir insan. Kendisinin iman gücüne ve inançlarına çok güvendim. Bu da ona güvenmemde çok etkili oldu. Şu anda sevdiğim insanla evlilik hazırlıkları yapmaktayım.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1012 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
17 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Jojobet - Vbet giriş -