Dil ağız bağlama büyüsü ile kayınvalidemi susturdum

Kayınvalidem artık hayatı bize zindan etmeye başladığında ben de dil ağız bağlama büyüsü yaptırarak onun sesini biraz olsun kesmeyi istedim. Artık hayatı bana resmen bar etmeye başlamıştı ve İşin kötü tarafı eşim de annesine çok düşkün olduğu için fazla bir şey söyleyemiyordum ama artık yaşadıklarımdan fenalık gelmişti. Her konuda bana sıkıntı çıkaran bir kayınvalidem olduğu için bu büyük sayesinde bu sorundan tamamen kurtulacağına inanıyordum.
Hayatımızı cehenneme çevirmişti
Kaynana problemi yaşayan insanların beni derinden anlayacağını inanıyorum. Dil ağız bağlama büyüsü yaptırmak benim için tabii ki çok hoş bir şey değildi ama artık başka çözüm kalmamıştı. En azından ailemi ve huzurumu kurtarmak istiyordum. Kaynanamın biraz daha geride durmasını ve ailemize karışmamasını istiyordum başka bir amacım yoktu. Bu yüzden bu büyüyle ilgili görüşlerini almak ve yardımını istemek için Medyum Burak beyin resmi telefon numarası 0553 371 89 94’ü aradım.
Artık sorun kalmadı
Bana hemen yardımcı olabileceğini söyledi ve dil ağız bağlama büyüsü sayesinde ve Burak beyin yardımları ile ben de kaynanamı nihayet susturmayı başardım. Artık evliliğimize karışmıyor ve bu büyü yaptırdıktan sonra kaynanam resmen pamuk şekere döndü. Keşke daha önce yaptırıp onun bana yaptığı eziyetlerden daha erken şekilde kurtulsaydım. Neyse ki geç de olsa medyum Burak Bey rastladım ve bu sayede kaynanamın hayatımıza karışma sana bu büyü sayesinde engellemiş oldum.

Bir önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak istiyordum ve yaptım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 764 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

5 Evet
5 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir