Dil Ağız Bağlama Büyüsü

Dil ağız bağlama büyüsü, aile içindeki geçimsizliklerde en fazla tercih edilen işlemler içindedir. Büyü dili hapsetme, dili kilitleme, ağız bağlama, ağız kilitleme gibi isimlerle de anılır. Ailede özellikle kayınpeder, kayınvalide gibi eşlere doğrudan müdahale etme yetisi olan insanlara bu büyü yapılmaktadır. Kardeş, elti, amca gibi başka aile bireylerine yapılabilir. Gelinler ise en fazla kayınvalideleri için bu büyüyü yaptırmayı talep ederler. İstenemeyen evliliklerde de dil ağız bağlama büyüsü talepleri olmaktadır. Kadınlar Havas ilminden yardım talep ederek zor durumdan çıkmak isterler. Medyum Burak ile resmi telefonu olan 0 553 371 89 94 üzerinden iletişim kurarak dil ağız bağlama büyüsü ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
Nasıl Yapılır?
Bu büyü hakkında dili bağlanan kişinin konuşamayacağı ya da yapısının değişeceği düşünceleri doğru değildir. Dil ağız bağlama büyüsü nasıl yapılır, bu büyünün yapılması için önce kimin için ve neden bu büyünün yapılacağına karar verilmelidir. Bu büyü çalışması sonrasında kişi kendisiyle ilgili olmayan konularda konuşmamaya başlar. Büyü çalışmasında Hüddam muskaları yazılır.
Dil Bağlama Büyüsü Kimlere Tutmaz?
Dil bağlama büyüsü kimlere tutmaz, bu konuda büyünün tutmayacağı kişiler daha önceden kendisine cevşen yazdırmış olanlardır. Büyülerle her zaman bazı korumaların aşılması mümkün değildir. Ancak büyü ile hedef alınan kişi için sonuçlar çalışmanın sonrasında belli olur. Remil bakımlarında kişide cevşen varsa bu ortaya çıkacaktır.

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Tılsımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 880 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
18 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir