DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Bağlama büyüsü yapılan niyete göre gerçekten çok çeşitlidir, çokça yapılan niyetlerden biri dil bağlama büyüsü olarak geçmektedir.

Çok dedikodu yapan, kişileri rahatsız edenlerin dillerini bağlamak için yapılacak etkili bir büyüdür. Özellikle gelinler kaynanaları için ya da görümceleri için bu büyüyü yaptırabilirler. Bazı işyerlerinde aksi ve sinirli, patronların, müdürlerin de dillerini bağlamak üzere büyü yapılabilir. Dil bağlama büyüsünü elbette eşler de birbirleri için yapabilirler. Örneğin herşeye karışan kocalar için de bu büyü yapılabilir. Bağlama büyüsü etkisi, gerçek hocalar yani ülkemizde çok az sayıda olan medyumlar tarafından yapıldığında, çok yüksek olan, kişiyi amacına ulaştıran bir büyüdür.

Bağlama Büyüsü etki süresi

Gerçek bir medyumun elinde yapılan bağlama büyüsü etkisini ilk on günde göstermeye başlar. Bağlama büyüsü etkisi içinde belirtiler gözle görülür şekilde kişilerde görülmeye başlar. Bağlama büyüsü etki süresi olan ilk on gün içinde, ne amaçla büyü yapılmış ise, buna göre sonuçlar ortaya çıkmaya başlar. Genel bir halsizlik, kişilerin sinirlilik hali, miskinlik, birşey yapmak istememesi, kafanın karışması yanında, büyünün amacına uygun etkiler de söz konusu olmaya başlar. Dil bağlama niyeti varsa, büyü yapılan kişi konuşmamaya, ağzını açmamaya, kimse hakkında bir şey dememeye başlar. Cinsel bağlama büyüsünden sonra, erkek kişi cinsellik yaşamak istemez, dışarıya karşı çapkınlığı biter. Büyü yapıldığı süre içinde bağlama büyüsü etkisi sürer. Gerçek medyum ile yardım alındığında ise, bağlama büyüsü etkisi ne kadar sürer derseniz, kalıcı bir etkisi olduğunu bilmek gerekir.

Bağlama büyüsü etkileri nasıl başlar, ilk on gün içinde kişide hemen davranışlar yönünden değişiklikler meydana gelir. Halsizlik, fiziksel olarak ağrılar da görülen belirtiler arasındadır. Bana bağlansın diye eşlerin yaptıkları büyülerde, eşler ilgisizken yavaş yavaş partnerine düşkün hale gelir. Onu düşünmeden edemez ve bağlanmaya başlar. Kötü niyetle yapılan bağlama büyüleri de vardır. Örneğin kişilerin işlerinin kapanması gibi. Bu durumda, kişilerin işlerinde yavaş yavaş azalmalar ve bereketsizlikler yaşanmaya başlar. Tabi büyünün etkili olması için ya da bozmak için sonuç alma noktasında, kişilerin medyumun dediklerini harfiyen yapması çok önemlidir.

Ben de Medyum Burak Hoca dan destek aldım

Medyum Burak Hoca bence bağlama büyüsü yapma ve bozma konusunda mükemmel bir isim. Ben şahsen kendisinden çok destek aldım. Büyü bozma konusunda önceden destek almıştım ve papaz büyüsü bozmuştu hocam. Bu sefer eşimin bana düşkün olması için bağlama büyüsü yardımı aldım. Her zamanki gibi, mükemmel bir isim ve bana yardımcı oldu. Size de ısrarla tavsiye ederim. 0553 371 89 94 sizin de ulaşabileceğiniz telefon numarası ve [email protected] adresinden de maillerinizi iletebilirsiniz. Tabi kendisinin dediklerini harfiyen yapmanız gerekiyor, bu çok önemli.Yoksa sonuç almanız zor olur.

Bir önceki yazımız olan BAĞLAMA BÜYÜSÜ TUTANLAR başlıklı makalemizde bağlama büyüsü, bağlama büyüsü belirtileri ve bağlama büyüsü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 1482 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

9 Evet
7 Hayır

“DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ” için 10 yorum var.

  1. Sahip olduğu deneyim ile benim için yaptığı aşk büyüsü çok kısa zamanda sonuç verdi. Artık aşık olduğum adamla birlikteyim. Medyum Burak ile tanışmak benim için büyük bir şans oldu. Çok teşekkürler medyum Burak.

  2. Babam uzun zamandan bu yana abimle konuşmuyordu. Abim de bu duruma çok üzülüyordu. Hemen medyum Burak’a gidip durumu anlattık. O da bağlama celbi hazırlayarak aralarının düzelmesini sağladı ve evimize huzur geldi.

  3. Yaşadığım sorunların nedeninin ne olduğunu merak ettiğim için medyum Burak’a gittim. Bakım yapınca üzerimde soğutma büyüsü olduğunu gördü. Meğerse eşimden soğuma nedenim buymuş. İyi ki varsın medyum Burak.

  4. Kendisine [email protected] adresinden sorduğum her soruya ve talebe kısa zaman içinde cevap verdi. Aynı zamanda aşk büyüsü hakkında ki tereddütlerimi de onun yardımları ile yenebildim. Teşekkürler medyum Burak.

  5. Bana hamaylı işlemleri hakkında güvenilir bir medyum gerekiyordu. Bunun için medyum Burak ile çalışmaya karar verdim. O da beni hayal kırıklığına uğratmadı ve kısa zaman içinde bağlama hamaylısı ile eşimi bana bağladı.

  6. Eşinizle mutluluğunuz için benim gibi, Burak Hoca dan bağlama hamaylı desteği alabilirsiniz. 60 gün hocanın hazırladığı kolyeyi takın, dediklerine de dikkat edin. Siz de kocanızı kendinize bağlayın.

  7. Benim gibi sevdiğinizi kendinize bağlamak isterseniz, Medyum Burak Hoca dan bağlama büyüsü desteği siz de alabilirsiniz. Ben memnun kaldım.

  8. Celb için Burak Hoca dan yardım aldım. Çok samimi ve gerçek hoca. Aşk celbi ile onunla sevdiğim insanı kazandım. Hocamdan Allah razı olsun.

  9. Oğlum sürekli olarak eşi ile kavga ettiği için evimizde huzur kalmamıştı. Bende bu durumu düzeltebilmek için hemen [email protected] adresinden medyum Burak’a ulaştım. Bağlama büyüsü yaparak aralarını düzeltti.

  10. Ayırma büyüsünün gücü ile sevdiğim erkeği sevgilisinden ayırmam gerekiyordu. Medyum Burak bana bu konuda ayırma celbi ile yardımcı olabileceğini söyledi. Bende hemen işleme başlamasını istedim ve işler de yolunda gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir