Domuz Büyüsü Belirtileri

Domuz büyüsü kara büyülerden biridir ve tesirleri oldukça yoğun ve etkili şekilde hissedilen büyüler arasında yer almaktadır.

Hakkında gerçek medyumların bilgileri vardır ve ancak medyum Burak Hoca gibi bu yeteneklere haiz olanlar bu büyülerle insanlara fayda sağlar. Domuz büyüsü nedir, domuz büyüsü çok eski dönemlerden bu yana yapılan bir büyü olup, ayrıca, Anadolu kültüründen de yaygın olarak bilinen, uygulanan büyülerden biridir. Domuz büyüsü kara büyü olma özelliği ağır basan yani genellikle kötü niyetli amaçlarla yapılan bir büyü çeşididir. Kişilerin ayrılması, kısmetlerinin kapanması, işlerinde bereketsizlik olması, çiftlerin ya da arkadaşların arasında soğukluk olması gibi genellikle amacı hayırlı olmayan dileklerde yapılan bir büyüdür.

Domuz Büyüsünü yapan da bozan da gerçek medyum olmalıdır

Domuz büyüsü nasıl anlaşılır, elbette öncelikle kişilerde ne gibi belirtiler olur, buna bakmak gerekir. Kişide her zamankinden farklı davranışlar hasıl olur. Kişiliğinden farklı davranmaya başlar. Örneğin sakin bir insanken sinirli olur, rahat bir insanken evhamlı biri haline gelir. Hareketli ve enerjik bir insan iken, kişiler çok daha sakin ve içe kapanık bir hale gelirler. Ayrıca çok iyi anlaşan, sıcak bir çift birden bire soğumaya başlar. Birbirleri ile konuşmamaya ve sürekli olarak tartışmaya başlarlar. İşte bu belirtilerin olması domuz büyüsünün olmasına delalet etmektedir. Bir de, yaşam alanlarında ya da çalışma alanlarında birtakım yazıların, lekelerin yani her zaman olmayan nesnelerin bulunması da iyiye işaret olmaz.

Domuz büyüsü nasıl bozulur, elbette bu da çok önemli bir durumdur. Ancak bu kadar ağır bir büyüyü, gerçek bir medyum çözebilir. Medyumların doğuştan gelen yetenekleri ile diğer alemlerle ilişkileri yani iletişim özellikleri olur. Ayrıca imanlı, yaradanını seven ve onun yolunda olan kişilerdir. Ülkemizde gerçek medyumları sayısı ise gerçekten bir elin parmaklarını geçmemektedir.

Medyum Burak İle domuz büyüsü bozma deneyimim

Ben de bir süredir kendimde domuz büyüsü olmasından şüpheleniyordum. İnternetten en doğru hocayı bulma noktasında uzun süre incelemeler yaptım. Domuz büyüsü yorumları içinde en fazla olumlu yorum alan kişinin medyum Burak olduğunu tespit ettim. Emin oldum ki, kendisine bir danışmam lazım. 0553 371 89 94 numaralı telefondan ya da medyumburak@gmail.com adresinden siz de benim gibi kendisine ulaşabilirsiniz. Her zaman aramalarıma cevap verdi ve ben de kendisinden gerçekten faydalandım.

Medyum Burak ile domuz büyüsü deneyimimden çok memnun kaldım. Bende olan domuz büyüsünden kurtulmamı sağladı kendisi. Rakiplerim işlerimin bozulması için benim şüphelendiğim üzere, domuz büyüsü yapmışlar. Medyum Burak hem benim halimi gördü, hem de elimdeki verileri dikkate aldı, hatta bunları görmeden önce de sezgileri ile benim üzerimde domuz büyüsü olduğunu anladı. Ben medyum bulma yani doğru hocayı bulma konusunda, bir ön inceleme de yaptığımdan kendimi şanslı sayıyorum. Siz de Burak Hoca ile görüşmelisiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 1182 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
15 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca