Domuz yağı buldum hayatım değişti

Evde bayram temizliği yapıyordum ki dip köşe silerken her yerde domuz yağı olduğunu fark ettim. Tabii ilk başta bunu anlayamadım ama evde kapıların üstünde yatakların altında olmayacak yerlerde yağlı görüntüler vardı başka bir şey gelmedi aklıma kesinlikle dedim bu domuz yağı ve birisi bana kesinlikle büyü yaptırdı. Elim ayağım titredi ve ne yapacağımı bilemedim. Birinin bana büyü yaptırmış olma ihtimali bile kesinlikle moralimi alt üst etti zaten bir süredir evin içinde huzur da kalmamıştı artık kendimi çok da iyi hissetmiyorum ve sürekli hastalanıyordum demek ki bütün bunların sebebi bu domuz yağı idi.
Hayatımı karartacaktı
Bu durumla karşılaşır karşılaşmaz hemen annemi aradım çünkü ne yapacağını bilmeyen bir insan olarak kimseye bir şey anlatamadım. Anneme evde domuz yağı olduğunu söyledim. Oda telaş etme meme ve hemen bir icabına bakacağımızı söyleyerek bir tanıdığımızdan yardım istedi. Kendisinden Medyum Burak beyin resmi telefon numarasını aldı ve biz de hemen0553 371 89 94’ü aradık.
Artık rahatım
Evimizde domuz yağı bulduğumuzu kendisine anlattık ve muhtemelen bize yapılmış olan büyüyü kendisini çözmesini istediğimizde ekledik. Medyum Burak Bey bize kesinlikle çok yardımcı oldu ve zaten gerçekten de büyü yapılmış da onu çözdüm hemen hemen sonrasında iyileşmeye başladım Evimdeki huzur da geri geldi. Çok erken fark etmiş olduğunuz için şanslıydık umarım siz de böyle bir durumla karşılaştığınızda hemen Medyum Burak Bey’i ararsınız.

Bir önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak istiyordum ve yaptım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 572 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
14 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir