Domuz Yağı Büyüsü Nedir

Domuz yağı büyüsü, yaygın bilinen, etkili büyülerden biridir. Gerçek medyum tarafından yapıldığında önemli tesirleri vardır.

Bu büyü, kötü niyetle yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Büyüler temelde üç gruba ayrılmaktadır. Beyaz büyüler, gri büyüler ve kara büyüler olarak ayrılırlar. Bunların ayrımında niyet önemlidir, kara büyüler kötü niyetle, kişileri olumsuz anlamda etkilemek üzere yapılan büyülerdir. Kısmetsizlik, hasta etme, ayırma, gibi çeşitli niyetler olabilir. Beyaz büyüler, aşık etme, çiftlerin evlenmesi, çocuk olması, nazardan korunma, kısmet açma gibi niyetlerle yani temiz kalple yapılan büyülerdir. Gri büyülerde ise arada şekilde, hem iyi niyet, hem kötü niyet bir aradadır.

Domuz Yağı Büyüsü Genel Özellikleri

Domuz yağı büyüsü etkisini ne zaman gösterir, bu büyü etkisini hızlıca gösteren bir büyüdür. Bu nedenle, emarelerin bulunması durumunda dikkatli olunması son derece önemlidir. Hızlı ve kuvvetli bir tılsımdır ve adı üstünde, domuz yağı ile yapılmaktadır. Etkili olan ve kaderi değiştirebilecek şekilde kuvveti olan büyünün bozulmasında bir gerçek uzmandan yardım almak inanılmaz önemlidir. Yeteneği olmayan, sahte hocalarla oyalanmak, kişilerin zaman kaybetmesine neden olacaktır. Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur, bunu ancak yetenekleri Allah vergisi olan, gerçek medyumlar yapabilir. İlk olarak inceleme yapılır. Bu büyü nasıl yapılmış, ne yoğunlukta, ne maksatla yapılmış, bu durum incelenir. Gerekli büyü kapsamına hitap eden okumaların yapılması, vefklerin hazırlanması sonraki işlemlerdir. Tabi danışanın da yapması gereken işlemler vardır ve bunların da mutlaka hoca tarafından verilmesi gerekmektedir.

Burak Hoca ile Bu derdimden kurtuldum

Ben de domuz yağı büyüsünden müzdarip bir insandım. Evimde bazı belirleri buldum ve eşimle aram bozulmaya başlamıştı. Hemen hoca aramam gerektiğini ve bulduklarımı aktarmam gerektiğini anladım. Bir yandan hoca konusunda arkadaşlarıma danışırken, öbür yandan da internetten kaliteli medyum arayışına girdim. Domuz yağı büyüsü yaptıranların yorumları nelerdir, bunları inceledim. Çok önemli kısmında, medyum Burak ismini gördüm. Bu kişi benim ilgimi çekti. Ben de kendisinden destek almaya karar verdim. Hemen aramaya karar verdim.

Medyum Burak Hoca gerçekten son derece özel bir insan.  Ben de medyum Burak ile domuz yağı büyüsü yaptıran biri olarak, herkese bu gerçek ve son derece asil insanı tavsiye etmek istiyorum. Bence ülkemizde az sayıda medyumdan biri olmasının yanında, son derece ilgili ve anlayışlı bir insan. 0553 371 89 94 kendisinin her zaman aramaya uygun olan telefon numarası. Öte yandan [email protected] adresinden de kendisinden destek alabilirsiniz. Bu konuda yani domuz yağı büyüsü konusunda yardım alabilirsiniz. Ayrıca benim gibi büyü bozma desteği de alabilirsiniz. Yalnız, dediklerini yapmanız da çok önemli bu konuya özen göstermelisiniz. Kendisinden çok destek alacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Zenginlik Büyüsü Etkileri başlıklı makalemizde medyum burak ile zenginlik büyüsü, zenginlik büyüsü ve zenginlik büyüsü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 524 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

5 Evet
5 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir