En Etkili Bağlama Büyüsü

En etkili bağlama büyüsü için tek bir çalışmadan söz edilemez. Pek çok tılsımın ve duanın bir araya geldiği bağlama büyülerindeki etki farklı olabilir. Önemli olan bağlama büyüsünün kime karşı yapılacağıdır. Bu çalışma çok sayıda işlemi içine almaktadır. Çeşitli ritüelleri içeren çalışmalarda kişinin de rolü bulunmaktadır. Bağlama büyüsü hakkında Medyum Burak ile resmi telefonu olan 0 553 371 89 94 üzerinden iletişime geçerek, detayları öğrenebilirsiniz.
Belirtileri
Bağlama büyüsü yaptıranlar ya da yaptırmak isteyenler en etkili bağlama büyüsü belirtileri hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Bağlama büyüsü sonrası ortaya çıkan bağlanma belirtileri farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Ancak bunların içinden en fazla rastlananlar bulunmaktadır. Bazı durumlarda kişiye körü körüne bağlanma etkisi görülebilir. Büyü sonrası kişi sanki gözleri bağlanmış gibi karşısındakine bağlanır. Eşine o kadar bağlanır ki eşini rahatsız edici seviyede olabilir. Bazı durumlarda ise kişi özgür iradesi etkilenmediği için daha korumalı bir bağlanama olur. Bu durum en fazla tercih edilenidir.
Fotoğrafla
Bağlama büyüleri için kişinin yüzünün net göründüğü ve yalnız kendisinin olduğu bir fotoğraf çok etkilidir. Fotoğrafla en etkili bağlama büyüsü yapılabilir. Bu bağlanmanın etkisi hem fazla olur hem de kısa sürede ortaya çıkar. Burada fotoğraf Hüddamlara hedef gösterilmektedir. Bu yüzden bağlama büyülerinin en etkili olanı fotoğraf ile yapılanıdır denilebilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 856 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
20 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca