EN ETKİLİ DENENMİŞ DİLEK DUASI

Kocamla birbirimizi severek evlendik ve Medyum Burak ile tanıştığımda evliliğim 6. senesindeydi. Eşim beni, ben de onu çok sevmeme rağmen, çok da istediğimiz halde halen evladımız olmamıştı. Doktorlara gittik ve ikimizin de kusurunun olmadığını, bir sorunumuzun olmadığını belirttiler. Çocuk isteğimiz bizi üzüyordu ve evliliğimin bitmesinden korkuyordum. Bu nedenle giderek psikolojim de bozuldu. Bu sırada çok sevdiğim ve güvendiğim bir dostum bana medyum Burak Bey’den randevu almamı önerdi. Ben her zaman bilime inanan bir kadın oldum ama arkadaşım Burak Bey’in medyum yeteneklerinden ve dini bilgilerinin yetkinliğinden bahsedince ikna oldum.

Özel Bir İnsan Tanıdım:

Medyum Burak Bey iyi ki tanıdım diyeceğim insanlardan biri. Son derece akıllı ve yetenekleri üst düzeyde bir insan. Benimle konuşunda derdimi hemen anladı ve bana yardımcı olacağından samimiyeti sayesinde emin oldum. Dinlemesi, fikir vermesi, insanı rahatlatan ses tonu mükemmel. Çocuk isteğimi anlattım. Bana o kadar güzel destek oldu ki sorunlarımı hızlıca geride bıraktım. En etkili denemiş dilek duası ile beni destekledi, bu duanın ritüellerini anlattı bana.

Güzel Yavruma Kavuştum:

Güzel yavruma Burak Bey’in pozitif desteği ve verdiği iç açıcı dualarla kavuştum diyebilirim. Her gün kendisinden aldığım nasihatleri dinledim ve duamı yaptım. Kısa sürede eşim de bende rahatladık ve ummadığım bir anda bebeğim olacağı müjdesini aldım.

Bir önceki yazımız olan En Etkili Aşk Duaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 282 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

5 Evet
5 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir