Eşinden Soğutma Büyüsü

Genel olarak kayınvalidelerin tercih ettiği eşinden soğutma büyüsü hiç aklımda yokken benimde başıma geldi ve zarar gördüm.

İlk zamanlar gayet samimi ve saygılı gibi gördüğümüz gelin daha sonrasın da oğlum yokken bize hiç normal davranmamaya başladı ve canımızı gerçek anlam da çok sıktı. Eşimle ne yapacağımızı bilemiyor bu ikili oynayan kızın bir tanecik oğlumuzdan bizi soğutmasından çok korkuyorduk. Durumları çok iyi olmamasıyla beraber asla çalışmıyor hep oğlumdan para isteyip onu sıkıyordu yetebilmek adına artık çok çalışmaktan evladımızı da göremez olmuştuk. Sanki kendisine de büyü ile bağlamış gibi sesini çıkarmayan bir koca ve laf da söyletmeyen bir oğlum vardı biraz konuşmaya çalışırsak hemen bizi terslerdi. Eşleri soğutma büyüsü artık canımıza tak ettiğin de araştırdığım bir durum oldu eşimle de konuştum ve bu durumu bana bırakması gerektiğini böyle giderse oğlumuzdan olacağımızı söyledim.

Oğlumu Kurtarmalıydım

Benim bir desteğimin olması da şarttı biraz korku ve tereddütlerim vardı iyice araştırmalı en doğru olanını bulmalıydım sonuçta birçok şey duyuyoruz ben de dolandırılan ve hüsrana uğrayan biri olmak istemedim. İlk karşılaştığım hoca ile yalnızca iletişime geçmiştim bana hemen soğutma büyüsü fiyatları hakkında konuşmaya başladı açıkçası bu durum beni çok sıkmıştı. Kesinlikle ilerletmedim konuşmayı zaten sonuç alayım paranın da pek bir önemi yoktu. Sonrasın da herkesin çok iyi anlamda yorumlar yazdığı medyum Burak ismi ile karşılaştım herkes mutlu bir şekilde hayatlarını sürdürdüğünü dile getiriyordu. Ulaşmak için [email protected] mail adresi ve 0553371 8994 numaralı telefonu vardı ben hemen aramak istedim. Telefon da karşıma çıkan kendinden emin bir ses vardı ve beni rahatlattı önce hikâyemi dinlemek istediğini söyledi. Haklılık payım olduğu için benimle ilgilenebileceğini kesinlikle bu tarz durumlar da boşa karşı tarafı mağdur etmediğini söyledi bunu gerçekten çok beğenmiştim. Hemen fotoğrafla soğutma büyüsü için gelinim ve oğlumun bir karesini yolladım bana beklemem gerektiğini ve çok kısa bir zaman da sonuç alabileceğimi söyledi.

Beklerken Ki Heyecanım Müthişti

Her gün gözlerinin içine bakıyor acaba etki ediyor mu acaba bir şey anlıyorlar mı diye düşünüp duruyordum. Bir bahane ile az bir süre de olsa ziyaret ediyordum hocamızın anlaşılmayacak bir büyü çeşidi demesi beni çok rahatlatmıştı. Yaklaşık 1 ay sonra yavaş yavaş ilerleyen soğuma olayları artık tamamlanan bir vaziyete geldi ve sonunda oğlum bize mevzuları açmıştı. Artık her ikisinin birbirini sevmediğini evliliği yürütmek için zorlandıklarından bahsetti hiçbir şey belli etmeden olgunlukla karşıladık ve kararı ona bıraktığımızı söyledik. Mutsuz olmaması bizim için güzel bir durumdu ve zaten anlaşarak çok kısa bir süre içinde de ayrılmış oldular ben hocama ne kadar teşekkür etsem az etkili sonuç için tercih edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Soğutma Büyüsü Kaç Günde Etkisini Gösterir başlıklı makalemizde büyü, evde soğutma büyüsü ve evden soğutma büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Soğutma Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 1148 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

9 Evet
10 Hayır

“Eşinden Soğutma Büyüsü” için 11 yorum var.

  1. Eşimin bana karşı olan soğukluğunun nedenini medyum Burak buldu. Bizim için kötü niyetli bir ayırma büyüsü yapılmış. Ondan hemen yardım istedim. Bağlama büyüsü ile bizi yeniden birbirimize sıkı bağlar ile bağladı.

  2. Kızımın eşi ile arasını düzeltebilmek için medyum Burak ile yaptığımız bağlama celbi tahmin ettiğimden çok daha kısa zamanda sonuç verdi. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Kızım şimdi çok daha mutlu.

  3. En zor işlemleri dahi hiç zorlanmadan ve risk almadan yapabilmesi sebebi ile ona hemen güveneceksiniz. Ben ondan aldığım ayırma hamaylı hizmeti ile kısa zaman içinde sevdiğim kadını sevgilisinden ayırmayı başardım.

  4. Medyum Burak hakkında araştırma yaparsanız insanların sürekli olarak bu medyum hakkında çok olumlu yorumlar yaptıklarını görebilirsiniz. Ben onu tanıdığım ve onunla çalışabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum.

  5. Ayırma hamaylı çalışması ile kocamı metresinden ayırmam gerekiyordu. Bunu da ancak medyum Burak yapabilirdi. Bu sebeple 0553371899 nolu telefondan ona ulaştım ve durumu anlattım. Bana verdiği hizmetler kısa zamanda amacıma ulaşmamı sağladı.

  6. Bence medyum yardımı almak isteyenler Burak Hoca ile yardımlaşabilirler. Ben sevdiğim erkeğin bana aşık olması için aşık etme büyüsü yardımı aldım. Gerçekten kapımda bitti ve tavsiye ederim hocayı.

  7. Medyum Burak hoca eşimle benim yeniden birbirimize aşık olmamızı sağladı diyebilirim. Kendisinden bağlama büyüsü desteği alarak gerçekten aşkımızın yeniden canlanmasını sağladım.

  8. Bağlama büyüsü için Burak Hoca dan destek aldım. Telefonla kolayca bana yardımcı oldu, mail adresi de var, siz de yardım alabilirsiniz. Çok memnun kaldım.

  9. Medyum Burak ile [email protected] adresinden iletişime geçince her soruma yanıt verdi. Özellikle arkadaşımın sevdiği kızı kendine aşık etmesi için hazırladığı aşık etme celbi çok kısa zaman içinde kesin sonuç verdi.

  10. Sevgilimi asla kaybetmek istemiyordum ama onun gözü hep dışarıdaydı. Bu yüzden 05533718994 nolu telefondan medyum Burak’a ulaştım ve ondan bağlama celbi yapmasını istedim. Şimdi sevgilim peşimde dört dönüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir