EŞLERİN ARASINI DÜZELTEN DUA

Eşimle bitmek bilmeyen tartışmalarımız beni çok üzüyordu. Birbirimizi gerçekten severek evlendik. İki çocuğumuzla sekiz senelik evliliğimiz bitme noktasına gelmişti. Kişilik çatışması olarak görmediğimiz, evliliğinin tuzu biberi dediğimiz farklılıklarımız gün geldi katlanılamaz oldu. Ben ona o bana çok itici görünmeye başlamıştı. Artık birlikte zaman geçirmez, sohbet etmez, sadece tartışır olmuştuk. Bu nedenle, ayrılık kaçınılmaz olmuştu ama bir yandan eşimi çok seven bir kadın olarak üzüntüden kahroluyordum. Hanım gününde arkadaşlarıma bu sorunumu anlattım ve ne kadar üzgün olduğumu belirttim.
Burak Bey Hayatımı Değiştirdi:
Bir bayan arkadaşım bana Medyum Burak ile görüşmemi önerdi. Kendisi daha önce birçok sorunu ile yardım almış ve son derece memnun kalmış. Beni götürmek istedi eve hemen 0 553 371 89 94 numaralı telefondan aradı, randevumu aldı. Randevu saatinde gittiğimizde çok heyecanlı ve karmaşık duygular içindeydim. Nasıl olacak, düzelecek mi diyordum. Kendisi ile tanışmamı takiben, çok yetenekli ve yetkin bir insan olduğunu anladım. Bu da beni inanılmaz rahatlattı.
Duası ile Aramız Düzeldi:
Beni dikkatle dinleyerek eşlerin arasını düzelten dua önerisinde bulundu. Nasıl, ne sıklıkta ve ne zaman okuyacağımı anlattı. Beni bilgilendirdi. Ne zaman istersem arayabileceğimi de belirtti. Ben de kendisine güvenerek dediklerini yaptım. Zaten son derece özel, karşısındaki insana güven veren biri. Bir bakışta derdimi anladı ve çözdü.

Bir önceki yazımız olan Eşler Arası Soğukluk başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 650 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
18 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir