AĞZINI BAĞLA DİLİNİ TUT DUASI

Beni son derece sıkıntıya sokan eltimle dertlerim bitmek bilmiyordu. Eşim ve kayınbiraderim ortak olarak aile şirketlerini yürütmekteler. Kayınbiraderimden evlenene kadar bir sıkıntım yoktu ama evlendikten sonra eltimle sorunlarım başladı. Kendisi açgözlü ve kıskanç bir bayan. Maalesef tüm iyiniyetime rağmen bir türlü geçinemedim. Çünkü kötü yüreği ile fesatlığını yenemiyor. Üstelik sürekli arkamda konuşan, son derece dedikoducu bir insan. Kayın biraderime, görümceme, kayınvalideme sürekli beni çekiştirmekten zevk alıyor. Bazen gerçekten çok zor durumda kalıyorum. Bir çare bulsam da şunun dedikoduları dursa diyordum. Medyum Burak yardımıma Hızır gibi yetişti.

Duası İle Sorunlarım Halloldu:

Sorunlarımdan bıktığını gören bir arkadaşım derdime deva olur diye 0 553 371 89 94 numaralı telefondan aramamı ve randevu almamı söyledi. Ben de dediğini yaptım ve randevu aldım. Kendisini ilk gördüğümden itibaren, hem dini bilgilerinden, hem de aklından ve samimiyetinden çok memnun kaldım. Derdimi anlattım, beni candan şekilde dinledi.

Eltimin Dili Bağlandı Ben de Rahatladım:

Ağzını bağla dilini tut duası bana verdi ve uzun uzun yapmam gerekenleri anlattı. Ben de bu özel insanın dediklerini harfiyen uyguladım ve yaptım. İnanamayacağım şekilde eltimin iyi bir insan olmaya başladığını gördüm. Ne dedikodumu yapıyor, bana laf sokuyor. Benimle olduğunda adeta ağzı dili bağlanıyor. Ne desem evet, tamam diyor. Bu şekilde dertlerimden kurtuldum.