Aşık Etme Duası

Çok sevdiğim ve bana aşık olması için gece  gündüz dua ettiğim biri vardı. Çalıştığım iş yerinde gördüm beğendim ama çok kalabalık bir şirkette çalıştığım için kendisi ile bir türlü aynı ortama gelemedik. Ben yemeklere gittiğimde veya işe gelip giderken görüp bildiğiniz mum gibi eriyordum ama onun asla dikkatini çektiğimi düşünmüyorum. Çok güzel bir bayan sayılmam ama çok etkileyici olduğumu da biliyorum fakat onun beni fark etmesi neredeyse imkansızdı.

Umudumu Kesmedim

Aslında umudumu hiç kesmedim ve bir gün onun bana aşık olabilme ihtimali üstünde durdum. Ancak bir kız arkadaşımın şirkette pek çok bayanın onun peşinde olduğunu söylediği ana kadar bir şey yapmayı planlamamıştım. O an birden onu kaybetme riskim olduğunu anladım ve hemen araştırma yaptım ve aşık etme duası hakkında bilgi alırken Medyum Burak ile karşılaştım. Onunla görüşüp aşık etme duası yaptırmaya karar verdim. Tabi ki bu karardan sonra neler oldu inanamazsınız. Resmen her ey aniden ters düz oldu.

Artık Beraberiz

Açıkçası medyum Burak ile araştırma yaparken kendisinin çok iyi olduğunu ve bu konularda eline su dökülmeyeceğini duymuştum ancak yine de emin olamıyordum. Ya beni sevmese diye düşünüyordum ki tam aksi oldu. Bu dua hayatımı değiştirdi. Artık beraberiz çünkü bana deliler gibi aşık bir adam haline dönüştü. Siz de 0553 371 89 94’ten hemen Burak beyi arayıp aşk acınıza son verin.

Kurşunla yapılan aşk uygulaması

Bir levha kurşun alınır.Bu kurşun levhanın üzerine sivri bir aletle istenen kişinin adı ve istenen kişinin annesinin adı kazınarak yazılır.Sonra bu levha üzerine Tuncina duası okunur.Kurşun levha ateşe atılır,levhayı ateşe atarken bu kurşunun eridiği gibi falanca da benim için erisin koşa koşa bana gelsin denir.Kurşun eridiğinde o kimse dayanamayarak koşa koşa gelir.
ps.kurşunla yapılan kişinin ebced tutarı kadar tuncina okunması gerekdiği ve ömür boyu kalıcı olduğu not düşülmüş eklemek istedi

Medyum Yasin hoca