Eşinden Soğutma Büyüsü

Genel olarak kayınvalidelerin tercih ettiği eşinden soğutma büyüsü hiç aklımda yokken benimde başıma geldi ve zarar gördüm.

İlk zamanlar gayet samimi ve saygılı gibi gördüğümüz gelin daha sonrasın da oğlum yokken bize hiç normal davranmamaya başladı ve canımızı gerçek anlam da çok sıktı. Eşimle ne yapacağımızı bilemiyor bu ikili oynayan kızın bir tanecik oğlumuzdan bizi soğutmasından çok korkuyorduk. Durumları çok iyi olmamasıyla beraber asla çalışmıyor hep oğlumdan para isteyip onu sıkıyordu yetebilmek adına artık çok çalışmaktan evladımızı da göremez olmuştuk. Sanki kendisine de büyü ile bağlamış gibi sesini çıkarmayan bir koca ve laf da söyletmeyen bir oğlum vardı biraz konuşmaya çalışırsak hemen bizi terslerdi. Eşleri soğutma büyüsü artık canımıza tak ettiğin de araştırdığım bir durum oldu eşimle de konuştum ve bu durumu bana bırakması gerektiğini böyle giderse oğlumuzdan olacağımızı söyledim.

Oğlumu Kurtarmalıydım

Benim bir desteğimin olması da şarttı biraz korku ve tereddütlerim vardı iyice araştırmalı en doğru olanını bulmalıydım sonuçta birçok şey duyuyoruz ben de dolandırılan ve hüsrana uğrayan biri olmak istemedim. İlk karşılaştığım hoca ile yalnızca iletişime geçmiştim bana hemen soğutma büyüsü fiyatları hakkında konuşmaya başladı açıkçası bu durum beni çok sıkmıştı. Kesinlikle ilerletmedim konuşmayı zaten sonuç alayım paranın da pek bir önemi yoktu. Sonrasın da herkesin çok iyi anlamda yorumlar yazdığı medyum Burak ismi ile karşılaştım herkes mutlu bir şekilde hayatlarını sürdürdüğünü dile getiriyordu. Ulaşmak için [email protected] mail adresi ve 0553371 8994 numaralı telefonu vardı ben hemen aramak istedim. Telefon da karşıma çıkan kendinden emin bir ses vardı ve beni rahatlattı önce hikâyemi dinlemek istediğini söyledi. Haklılık payım olduğu için benimle ilgilenebileceğini kesinlikle bu tarz durumlar da boşa karşı tarafı mağdur etmediğini söyledi bunu gerçekten çok beğenmiştim. Hemen fotoğrafla soğutma büyüsü için gelinim ve oğlumun bir karesini yolladım bana beklemem gerektiğini ve çok kısa bir zaman da sonuç alabileceğimi söyledi.

Beklerken Ki Heyecanım Müthişti

Her gün gözlerinin içine bakıyor acaba etki ediyor mu acaba bir şey anlıyorlar mı diye düşünüp duruyordum. Bir bahane ile az bir süre de olsa ziyaret ediyordum hocamızın anlaşılmayacak bir büyü çeşidi demesi beni çok rahatlatmıştı. Yaklaşık 1 ay sonra yavaş yavaş ilerleyen soğuma olayları artık tamamlanan bir vaziyete geldi ve sonunda oğlum bize mevzuları açmıştı. Artık her ikisinin birbirini sevmediğini evliliği yürütmek için zorlandıklarından bahsetti hiçbir şey belli etmeden olgunlukla karşıladık ve kararı ona bıraktığımızı söyledik. Mutsuz olmaması bizim için güzel bir durumdu ve zaten anlaşarak çok kısa bir süre içinde de ayrılmış oldular ben hocama ne kadar teşekkür etsem az etkili sonuç için tercih edebilirsiniz.

 

Canbar Büyüsü Yorumları

Canbar büyüsü nedir nasıl yapılır detaylarını öğrenmek etkileri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru sayfadasınız.

Gerçekten çok etkili bir aşk büyüsü olup, medyum Burak Hoca gibi, gerçek yetenekleri olan, imanı kuvvetli olan kişiden destek alındığında çok tesirlidir. Canbar büyüsü nedir. Bu büyü, iyiniyetle yapılan büyüler arasında yer alan, beyaz büyüler arasındadır. Sevenlerin birbirlerine duygularının karşılıklı olmasını sağlayan bir büyüdür. Birine karşı aşk, sevgi duygularınız olabilir. O kişi size karşı duygusu olmayan, ya da sizin kadar duygusu olmayan biri olabilir. Ya da haberi bile olmayabilir, yani kişinin duyguları platonik şekilde olabilir. Bu durumda, sonuç almak için, canbar büyüsünden destek almak gerçekten çok mantıklı olacaktır.

Canbar Aşk Büyüsü etkileri, detayları

Canbar büyüsü nasıl yapılır, bunun özel ritüelleri bulunmaktadır. Size kişiye özel canbar aşk büyüsü desteğini ancak ve ancak gerçek bir hoca verebilir. Bu büyü bilmeyen kişilerin elinde yapıldığında, etkilenmek istenen insan üzerinde ters ya da istenmeyen etkiler yapabilir. Bazı ruhsal bozukluklara neden olabilir, bu nedenle işinde uzman, doğru hocaların bulunması çok ama çok önemlidir. Canbar büyüsü etkileri, yaklaşık olarak, tabi olayın somut özelliklerine göre, yani kişilerin özelliklerine göre, iki hafta ile iki ay arasında bir sürede etki eder. Tabi hocanın verdiği nasihatleri ve yap dediklerini yapmak da son derece büyük önem taşımaktadır. Bu büyüde hicri takvime göre işlem yapıldığından, hocanın dini imanı yerinde bir zat olması da son derece büyük önem taşımaktadır.

Gerçek Medyum Burak ile etkili ve gerçek canbar aşk büyüsü deneyimim

Sevdiğim erkeğin beni fark etmemesi bende büyük duygusal çöküntüler yaratıyordu. İşyerinde tanıdığım ve görür görmez etkilendiğim bir insandı. Zamanla onu arkadaş ortamlarında tanıdıkça, onun benim için biçilmiş kaftan olduğunu anladım ama o bunların farkında değildi. Ben ise onun da beni sevmesini çok istiyordum. Artık daha fazla zaman kaybetmek istemedim ve bir hocadan aşk büyüsü yardımı almak istedim. Arkadaşım bana medyum Burak Hoca yı önerdi. Ben de kendisini merak ettim ve inceleme, araştırma yaptım. İnternette, medyum Burak ile canbar büyüsü yaptıran var mı diye yorumları inceledim.

Canbar büyüsü yaptıranların yorumları gerçekten dikkatimi çeken şekilde olumluydu. Sonra medyum Burak Hoca üzerinden internette inceleme yaptım. Gerçekten çok dürüst, yetenekleri ve imanı ile herkesi hayran bırakan bir insan. Ben de kendisinden destek almaya karar verdim. 0553 371 89 94 kendisinin telefon numarası, siz de her zaman kendisini arayabilirsiniz. Kendisi düzenli olarak danışanlarından yardım alan bir insan. Ayrıca, [email protected] adresinden de kendisine ulaşabilirsiniz. Bu iletişim bilgilerinden hem randevu alabilirsiniz, hem de her konuda sorularınızı sorabilirsiniz. Ben kendisinden uzaktan destek aldım, gayet güzel bir şekilde bana desteğini sundu. Siz de bu şekilde benim gibi destek alabilirsiniz.