AYIRMA BÜYÜSÜ NASIL ÇÖZÜLÜR

Ayırma büyüsü nasıl çözülür, bunu gerçek medyumdan destek alarak çözmeli, mutluluğunuzu gölgeleyen bu durumdan kurtulmalısınız.

Kötü niyetli kişilerden uzak durmalısınız. Korunmalısınız. Günümüzde çok kötüniyetli ve fesat insan olduğunu kabul edelim ve malesef bunların bir kısmı da evlilikleri, ilişkileri bitirmek için can atmaktalar. Ben mutlu değilim, başkası da olmasın düşüncesiyle büyüler yaparak insanları ayırmaktalar. İşte bu nedenle, herhangi bir belirtli, emare ya da huzursuzluk olması durumunda hemen bir medyum hocadan, ancak elbette bu konuda yani gerçek olduğundan emin olduğunuz bir hocadan destek almak çok önemlidir. Gün gelir siz de ayırma büyüsü ile hayatınızda ağırlık olan bir insandan ayrılmak isteyebilirsiniz. Bu kişiden kazasız belasız ayrılmak için de büyü iyi bir yoldur.

Eşlerin ayırma büyüleri, çeşitleri ve uygulamaları

Eşleri ayırma büyüsü çeşitleri birden fazla ve aralarında son derece kuvvetli büyüler var. Bu büyünün tutması için mutlaka nikah birliğinin olması gerekmemektedir. Resmi ya da dini nikahlı çiftler, birbirini seven iki insan, iki sevgili yani sevenleri ayırmak için yapılabilir. Üstelik etkili olması için medyumlardan destek alanlar da bulunmaktadır. Bu nedenle, medyum Burak gibi gerçek medyumlardan bu büyülerin bozulması noktasında mutlaka destek almalısınız. Zaman kaybetmeden, ilişkinize çok fazla zarar gelmeden yardım almanız çok önemlidir. Çiftleri ayırma büyüsü çok farklı olabilir. Papaz büyüsü, cevizle ayırma büyüsü, sabun büyüsü, mum büyüsü yani çok farklı şekilde bu niyetle ritüeller yapılmış olabilir. Uzaktan ayırma büyüsü ile uzak mesafede olan kişiler bile bu niyetle büyü yapabilirler.

Ayırma büyüsü etkileri olarak, hemen kendini gösteren uygulamalar bulunmaktadır. Eşler arasında ya da çiftler arasında bir anda soğukluk ortaya çıkmaya başlar. Kişiler geçmişte ne kadar birbirlerine düşkün olsalar da, birden aralarında kopukluklar olmaya başlar. Bu soğukluk giderek tartışmaların ve ilerleyen zamanda kavgaların yaşanmasına neden olur. Bu büyülerin etkisi diğer varlıkların devreye girmesi ve akılları karıştırması yüzünden çok ağır olacaktır. Kişilerin birbirlerinden soğumaları söz konusu olduğu gibi, aynı zamanda, sinir sistemleri de bozulur ve akılları karışır. Bu belirtileri olan çiftlerin ya da özellikle yakınlarının da büyü bozma desteği almaları gerekir.

Ayırma büyüsü Medyum Burak Hocam sayesine çözüldü

Eşleri ayırma büyüsü eşimle bana uygulanmıştı ve bu büyü yüzünden o kadar zamanımız heba oldu ki, gerçekten kelimelerle ifade edemem. Ben ve eşim çok mutluyduk ama eşimin eski nişanlısı zaman zaman onu rahatsız ediyordu. Sonrasında anlamsız şekilde birbirimizden soğumaya başladık. Bu durumun normal olmadığını hissetmiştim, çünkü aslında ona kızacağım bir durum yoktu sadece onu içim istememeye başlamıştı. Yakınlarım sizde büyü var dedi. Arkadaşım daha önce bir medyumdan, medyum Burak hoca dan yardım almıştı. Ben de kendisinden destek olması için yardım istedim. 0 553 371 89 94 numaralı telefondan ve [email protected] mail adresinden de iletişime geçebilirsiniz.

Aileden ayırma büyüsü nedir

Aileden ayırma büyüsü ile annesine bağlı damatları gelinler kendisine bağlayabilir ve erkeğin kendisine odaklanmasını sağlayabilir.

Aile elbette son derece kutsal bir varlıktır ve bozulması da günahtır. Ancak, yeni bir yuva kurulduğunda, karı kocanın kendi ailesini kurduğu da bir gerçektir ve bu durumda artık anne babaların bir parça yeni kurulan aileye destek olmaları, saygı durmaları gerekir. Bazı erkekler annesine inanılmaz düşkün olduğundan, adeta anneleri ne derse onu yaparlar. Tabi bazı kadınlar için de aynı durum geçerlidir. Bu düşkünlük yeni evlilerin rahat etmesine engel olur ve bir çift olarak bağımsız olamazlar. İşte bu durumda, aileden ayırma büyüsü yapmak yerinde olur. Bunun dışında, ayırma büyüsü çeşitleri olarak farklı ritüelleri de uygulamak mümkündür.

Ayırma büyülerinde çeşitler ve merak edilenler

Aileden ayırma büyüsü, uzaktan ayırma büyüsü, arkadaşları ayırma büyüsü, çiftleri ayırma büyüsü gibi farklı ayırma büyüleri olduğunu belirtelim. Ayırma büyüsü çeşitleri ayrılması istenen kişilerin özelliklerine ve durumlarına göre değişmektedir. Ayırma büyüsü manevi ilim sistemlerinde bilinen ve tarih boyunca toplumlar tarafından da uygulanan ritüellerdir. Ayırma büyüsü denince akla ilk olarak, sevgilileri, evli insanları yani çiftleri ayırma için kullanılan büyüler yani çiftleri ayırma büyüsü gelmektedir. Güçlü şekilde yapılan ayırma büyü çeşitleri maalesef bugüne kadar sevenleri ayırmış,çok yuvanın yıkılmasına neden olmuştur. Kutsal kitaplardan alınan sözler ve birtakım ritüellerin, okumaların malzemelerle birlikte harmanlanması ile çiftleri ayırmak için bugüne kadar çok büyüler yapılmıştır. Bunlarda biri de cevizle ayırma büyüsü yapılmasıdır.

Bir neden yokken, çift olarak aranızda aslında bir anlam olmayan soğukluk ortaya çıkmışsa, tartışmalarınız varsa, kavgalarını varsa, yatak yaşamınız bitmek bir yana artık birbirinizi görmeye bile dayanamıyorsanız, medyum Burak Hoca gibi gerçek bir hocadan destek almanız ve büyü bozma başvurusu yapmanız çok önemlidir. İnternet üzerinden gerçek medyum hocalar kimlerdir yorumları inceleyerek en doğru isme ulaşabilirsiniz. Kulaktan dolma isimlere ve rastgele hocayım diyenlere güvenmeniz doğru olmayacaktır.

Ayırma büyüsü bozması için Burak Hoca dan yardım aldım

Ben medyum Burak Hoca dan ayırma büyüsü bozma noktasında yardım alan bir insanım. Kendisi gerçekten bana çok yardımcı oldu ve ben de kendisinden çok razıyım. 0553 371 89 94 kendisinin sürekli olarak ulaşılabilen telefon numarasıdır. [email protected] ise kendisinin mail adresidir ve iletişim kanalları her zaman açık bir insan. Zaten bir danışan olarak en çok beğenimi kazanan özelliği Burak Hoca nın her zaman destek olması, her soruma sıkılmadan yanıt vermesi ve beni sık sık ne yaptın şeklinde kontrol etmesi oldu. Eşimle aramdaki sorunların bir büyüden olduğunu ben anlamıştım, kendisi de bunu anladı ve bozma konusunda bana gerçekten son derece yardımcı oldu diyebilirim.