Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü, kişilerin evlilikle ilgili olan yersiz korku ve endişelerini, tedirginliklerini yok edebilmek, kişilerin ilişkilerini evlilikle sonuçlandırmak için yapılır. Devam eden bir ilişkide erkek evliliğe sıcak bakmıyorsa ya da evlilikten uzak duruyorsa çalışmada erkeğin evlenme kararı almada zorlanmasını önlemek, evliliği düşünecek hale gelmesini sağlama amaçlanır.
Evlilik büyüsü erkeklerin uzun süre ilişkiyi devam ettirmesi, evliliğe bir türlü yanaşmaması ya da evlilik gündeme geldiğinde bahane üreterek ertelemesi gibi durumlarda erkeğe evlilik teklif ettirmeye yarayan etkili bir yöntemdir. Evlilik büyüsü için 0 553 371 89 94 resmi telefonundan Medyum Burak ile iletişime geçebilirsiniz.
Vekfi
Toplumda evlilik teklifini kural olarak erkek yapmaktadır. Ancak bazı ilişkilerde erkek kadının evlilik teklifine olumlu yanıt vermeyeceğini düşünerek teklifini ertelemeyi tercih eder. Kadının yanıtı her şeye rağmen hazırdır. Bu durumda evlilik büyüsü vekfi yapılması kişilerin arasındaki mesafeyi kaldırarak, korkuların ortadan kalkmasını sağlar. Bu çalışma kadının sevdiği erkekten evlilik teklifi almasını sağlar. Bu yöntemde birbirini sevenlerin evlenerek mutlu bir yuva sahibi olması amacıyla hazırlanan vefkler ile yapıldığından dini olarak sakıncalı değildir.
Nasıl Yapılır?
Evlenme amacı taşıyan kişilerin manevi engelleri aşmasını sağlayan evlilik büyüsü oldukça etkilidir. Evlilik büyüsü nasıl yapılır, bunu yapabilmek için vefkler kullanılır. Amaç hayırlı bir yuva kurulması olan çalışma İslami olarak uygun olduğu gibi toplumda da kabul görür. Vefkler kişilerin yıldızlarından uyumlamalar, Ayet-i Kerimeler, Esma-ül Hüsna’lar ve dualarla hazırlanır. Büyü olmamasına rağmen toplumda evlilik büyüsü olarak adlandırılır.

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Tılsımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 484 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
12 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir