Fotoğrafla büyü gerçekmiş

Bir arkadaşım geçen sene sevdiği çocuğun fotoğrafını götürerek büyü yaptırmış ve gerçekten de o çocuğu kendisine aşık etmişti. Hatta bu konu aramızda epey bir konuşulmuştu ve gerçekten inanamamıştık ama ben de resmen şahit olmuştum. Tabii o zamanlar böyle bir sıkıntım yoktu ama aradan bir 6 ay geçtikten sonra ben de birine aşık oldum fakat benimki de ümitsiz bir aşktı. Ben de fotoğrafla büyü yaptırmaya karar verip arkadaşıma görüştüğü medyumun ismini vermesini rica ettim.
Fotoğrafını gösterdim ve büyü yaptırdım
Kendisi medyum Burak Bey ile görüştüğünü ve resmi numarasının da 0553 371 89 94 olduğunu söyledi. Bu konunun aramızda kalmasını rica ederek hemen Burak Bey’i aradım ve fotoğrafla büyü yaptırmak istediğimi birine çok aşık olduğumu ve kısa zamanda da etkisini görmek istediğimi ilettim. Yapı itibariyle biraz aceleci bir insanımdır çok fazla beklemekten hiç hoşlanmam bu nedenle büyüğünün bir an önce etki etmesini istiyordum.
Neticeyi kısa sürede aldım
Tıpkı arkadaşımın yaptırdığı fotoğrafla büyü sonrasındaki süreç gibi bende de çok kısa bir şekilde hemen etkisini gösterdi. Sevdiğim çocuk 3 hafta geçmeden bana çıkma teklif etti ve şu anda gerçekten güzel bir ilişkiye başladık. Her şey çok güzel gidiyor tabii ama bu konuda kesinlikle cesaretimi toplayıp fotoğrafla büyü yaptırma çok etkili oldu diyebilirim. Doğru medyumla karşılaştığım içinde gerçekten çok şanslıyım umarım siz de doğru kişiyle karşılaşmak için medyum Burak Bey’i ararsınız.

Bir önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak istiyordum ve yaptım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 812 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
17 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir