Fotoğrafla Büyü Yaptırdım Hayatım Değişti

Eşimle güzel giden bir evliliğimiz vardı fakat üst katımda oturan kayınvalidem bu durumu hayatımız boyunca çekememiş her zaman laf sokmaları ile aramızı açmaya çalışmıştı. Fotoğrafla büyü yapmaya karar verdiğim de buna gönülden inanmıştım ve çok da istekliydim bu zamana kadar bana yapılan bu huzursuzluğu ortadan kaldırmama az kalmıştı. Karşısına geçip eşimle mutluluğu gözüne sokarak yaşamak istiyordum bunun için çok fazla vakit kaybedemezdim o yüzden hemen yapabileceklerimi önüme koydum ve planlarımı yaptım.
Eşime Belli Etmeden Yolunu Buldum
Sevdiğim bir arkadaşım ile fotoğrafla büyü nedir diye bir araştırmaya girdik ve Medyum Burak hocamızı 0553 371 89 94 resmi numarasından bulduk hemen görüşmeye gittim ve durumu izah ettim. Beni ve evliliğimi fazlasıyla bunaltmaya başlayan bu kadına haddini bildirmeli ve artık gidişata dur demeliydin evliliğim bitsin istemiyordum ve kocamla istediğim huzura hızla kavuşmaya can atıyordum.
Fotoğrafla büyü nasıl yapılır diye düşünürken hocama kayınvalidemin olduğu bir fotoğraf karesini götürmüştüm o an yapılanlardan sonra eve geldim ve heyecan içinde günlerin hızla ilerlemesini bekledim. Her gün bize gelmesi biraz daha azalan kayınvalidem artık değil bana laf sokmak peşimde pervane bile olmaya başlamıştı şaşkınlığımı da attıktan sonra fırsata çevirmeye başladım ve o an anladım ki bu durumun tek emektarı hocam ona her zaman teşekkürü borç bilirim. Buraya tıklayarak korunma büyüleri adlı yazıları okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İyi ki Aşk Büyüsü Yaptırdım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 372 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

6 Evet
6 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir