Gözü Senden Başkasını Görmez

ismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehab beten minni.) 20 kere okuduktan sonra 1 kere
Allahümme leyyin kalbe ala muhabbeti fülanete ibni fülanete. okunacak
İçecek, koklanacak veya bir meyve üzerine iyi bir saatte yirmi (20) defa okuyup, yedirir, içirir veya kokladırsan, sana büyük bir mehabbetle bağlanır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Duaları
Yazdır
Bu sayfaya 10372 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
25 Hayır

“Gözü Senden Başkasını Görmez” için 16 yorum var.

 1. Selamün aleyküm Allah’ın rahmeti üzerinize olsun. Benim eşimle olan ilişkim bitme noktasına gelmişti. Halbuki birbirmizi çok sevip kaçarak evlenmeye aynı yastığa yola baş koyup sözler vermiştik. Fakat bu da Allah’tan gelen birşey bu hayatta insanın başına her an herşey gelebiliyor hemde hiç beklediğimiz bir anda. Benim mesela burak hocayı da bulup onunla çalışmam da kaderin bir parçasıdır. Öncelikler arkadaşlar burak hocam dualar üzerine çalışmalar yapıyor. Bunda inancım sonsuz. Bende bu sayede çalışmaya sorunlarımı çözmeye karar verdim. Burak hocamla celb işlemi yaptık harmura celbi. 14-15 günde haızrladı bana gönderdi bende taşımaya kullanmaya başladım. 26 günde eşim Allah’ın izniyle burak hocamın vesilesiyle döndü. Çok mutluyuz.

 2. Selamün aleyküm arkadaşlar ben yaptırdım burak hocamıza elime daha yeni geçti ama tutacağına inanıyorum çünkü daha önce hocamıza bereket için kısmet açma celbi yaptırmıştım ve tuttu çok şükür ona güvenerek yaptırdım aten o yüzden bende güvende sıkıntı yok burak hoca uzakta olanlara kargo şeklinde yardımcı oluyor işinin üstadı iyi bir medyumdur tavsiye ediyorum pişman olmazsınız..

 3. Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

 4. Tesiri oldukça büyük olan sevdiğin kişinin gözü senden başkasını görmemesi için yapılan çalışmaları güvenilir olarak yapan Medyum Burak hocama yaptırdığım aşk celbi sevdiğim kişiye kavuşmamı sağladı.

 5. Medyum Burak yaptığı harmura aşk celbi sonuçlarını 60 gün sonra hissetmeye başladım. O kadar mutluyum ki. Siz de ona güvenin ve başka bir hoca aramaya gerek duymayın.

 6. Medyum Burak’a evlilik celbi yaptırırken etkilerinin bu kadar çabuk olacağını aklımdan bile geçirmemiştim. Çok uzun süre beklerim diye düşünürken 60 gün sonra sıkıntılarım mucize gibi çözülmeye başladı.

 7. Köklü olarak sevdiğinizin gözü sizden başkasını görmesin istiyorsanız Medyum Burak hocam ile siz de farklılıklar yaşamaya başlayın. Bağlama celbi ile öz güvenime tekrar kavuştum herkese tavsiye ederim.

 8. Beğenilerden hocamın ne kadar başarılı bir insan olduğunu anladığım için kısmet açma celbi çalışmasını Medyum Burak’a yaptırdım. Hocamın dediği zamandan sonra kısmetim öyle bir açıldı ki problemlerim de çözülmeye başladı.

 9. Hem bilgili hem de bu konuda güvenilir ve dürüst olan Medyum Burak hocamın yaptığı sevgiliyi kendime bağlamak için boy hamaylı çalışması ile sevdiğim kişinin gönlünü kazandım arkadaşlar sizlere de mutlaka öneririm.

   1. Ben de bunu merak ediyorum büyüye giriyor mu bilen var mı? Dua olduğundan dolayı içim rahat ama büyü mü değil mi emin olmak istiyorum.

 10. Başlangıç olarak 0553 371 89 94 telefon numarasını aradığımda ulaşamadım ben de whatsapptan Medyum Burak’a yazarak sevgiliyi kendime aşık etmek için boy hamaylı yaptırmak istediğimi söyledim. İşlem sonuçları 3 ay içinde etki etmeye başladı. Size de tavsiye ederim.

 11. Çok başarılı bir hoca Medyum Burak bana dediği gibi 3 ay bekledim. Fakat kısmet açmak için boy hamaylı yaptırmamın sonuçlarını en iyi şekilde aldım. Telefon numarasından 0553 371 89 94’den siz de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sonunuz benim gibi hayırlı olsun.

 12. Yüzlerce medyum sayfasında dolaştım. Fakat yapılan olumlu yorumların çokluğu sonucu Medyum Burak’a kuvvetli aşk için boy hamaylı yaptırmaya karar verdim. Sonumun iyi olmasını diliyorum. Çok titiz bir hoca.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Jojobet - Vbet giriş -