Havas İlmi

Havas ilmi aslında insanlığa yarar sağlaması açısından öğrenilen ve eski tarihlerden günümüze kadar uzanan bir kavramdır. Oldukça bereketli ve olumlu sonuçlar veren bu ilim dalı birçok teknikler içermektedir. İşini doğru tekniklerle ve düzgün amaçlarla yapan hocalar sayesinde bu ilim dalı kişileri sıkıntıdan kurtarmaktadır. Bu ilmin diğer adı gizli ilimlerdir. Bazı güçler kullanılarak, esmadan, ayetlerden, sayılardan, evrene bağlı olan her şeyden faydalanılarak tılsım ve dualar oluşturularak insanlara fayda sağlayan bu kavramı en iyi bilenlerden biri de kesinlikle medyum Burak’tır.
Havas ilmi nedir?
Havas ilmini şu şekillerde kategorilere ayırabiliriz; anatomik yapıyı incelemek, matematikle yapılan işlemler, burçlar ve astronomi dalları, kimya ve doğa boyutu. Aynı zamanda bir de manevi yönden de havas ilmini dallara ayırabiliriz. Cifr ilmi, ebced ilmi, Esma-ül Hüsna. Belirtilen bu ilim ve bilim dalları insanlara maddi ve de manevi yönden hayatlarına çözümler getirmektedir. Görünmeyen güçler ile uygulandığı için ancak medyum Burak gibi birinden yani bu işin özünü iyi bilen kişiden yardım almanız gerekir. Gerek tılsımları gerek bütün dua formüllerini ve uygulama yöntemlerini iyi bilen hocamız havas ilmi nedir diye merak edenlere aslında bir ışık ve bir rehberdir diyebiliriz.
Havas ilmi bilgileri
Havas ilminin iyi bir şey mi kötü bir şey mi ya da tehlikeli bir şey mi olduğunu merak edenlere şu konuda yardımcı olmak istiyoruz, bu ilmi kötü niyeti ile kullananlar kadar kullanmayan hocalar da var. Dolayısıyla niyeti son derece iyi olan hocamız havas ilmi bilgileri doğrultusunda sizlere kendi deneyimleri aracılığı ile kesinlikle fayda sağlayacaktır. İletişim için 0553 371 89 94 nolu hattı her zaman arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Tılsımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 1530 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

5 Evet
5 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir