Hemen etki eden aşk duası

Arkadaşlar hemen etki eden aşk duası arıyorsanız yazdıklarımı mutlaka okuyun çünkü ben de bir zamanlar bu dua ile neredeyse gece gündüz araştırma yaptım. Sonucu buraya yazıyorum ki denenmiş bir durum olduğundan ötürü sizin içinde gayet yardımcı olabilir. Öncelikle ben birinden çok hoşlanıyordum. Gerçekten de çok yakışıklı, zengin biriydi ve ben de onunla sevgili olmak istiyordum. Ama aşırı havalı biriydi ve ailesinin de durumu çok çok iyi olduğundan etrafında kızlar fır dönüyordu.
Amacıma ulaştım
Açıkçası gözünü budaktan sakınan biri değilim, tam tersine çok cesurumdur. Yeni şeyleri denemekten de hiç çekinmem. Bu aşkı bir şekilde var etmek için bu dua ile alakalı çok yorum okudum ve kimin bana yardımcı olacağını düşünürken medyum Burak ile tanıştım. Müthiş bir insan çünkü beni dünyanın en mutlu insanı yaptı. Ne kadar teşekkür etsem de karşılayamaz emin olun. Bu dua ile ilgili görüştüm ve sevdiğim insandan bahsettim. Bana hemen yardımcı oldu ve şu an sanki bir rüyadaymış gibi hissediyorum.
O da beni seviyor
Artık sevdiğim insan da beni seviyor ki buna herkes şaşırdı. O kadar uğraşmıştım ki bu emeklerime değdi. Medyum Burak beyin telefonu olan 0553 371 89 94 sizin de işinize yarayacaktır. Bence bir kenara not edin ki sıkıntınız olduğunda kendisine direkt ulaşabilir ve hemen görüşebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hacet ve Dilek Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 644 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
12 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir