İğne İle Yapılan Büyüler

Birilerine büyük zararlar vermek için yapılan büyülerin başında şüphe yok ki iğne ile yapılan büyüler gelir zira bu büyüler bağlama amaçlı yapıldığında etkisini artıran tesiri çoğalan uygulamalardır. Bu büyü yaptırdığınız vakit kişiyi kendinize bağlayarak sizsiz bir an bile duramayacak hale dönüştürebileceksiniz. Bunun yanı sıra bunu sevmediğiniz kişilere de yaptırıp yataklara düşürecek kadar kendilerine sağlık sorunları da açabilirsiniz.
İğne ile yapılan büyüler nedir?
Bu büyü tam olarak kara büyüler kategorisindedir. Birkaç çeşit yöntem ile uygulanarak yapılan bu çalışmanın bozulması da çok zordur. Çok etkili büyük zararlar veren tesiri inanılmaz hızlı bir büyü yaptırmak isterseniz bu büyüyü tercih edebilirsiniz üstelik bunu medyum Burak gibi önemli ve işini özenle yapan bir hocaya yaptırmanız durumda kesinlikle doğru ve etkili sonuçlar alacağınızı da bilmelisiniz. İğne ile yapılan büyüler nedir, nelerdir, nasıldır hepsini bu adreste öğrenmeniz mümkün.
İğne ile yapılan büyüler nasıl olur?
Her hocanın kendi tekniğine uygun şekillerde yapıldığı için malzemeler de değişkenlik gösterebilir. Genellikle bir adet elma ve iğne kullanılarak ve ilaveten okunan dualar ile uygulama sonlandırılır. Elma çürümeye başladığında büyünün etkisi de başlamış olur. Elmanın çürüme süresine bağlı olarak 7-10 gün içerisinde büyünün etkisi gerçekleşir. Bu büyüyü yaptırmadan önce iyice düşünmeniz gerekir zira sonucunda büyük zararlar oluşacak dolayısıyla bu adımı atmadan önce bundan emin olup olmadığınıza karar vermelisiniz. Hocamızla iletişim kurmak isteyenler 0553 371 89 94’ü arayabilirler. Detaylı bir görüşme yaparak iğne ile yapılan büyüler nasıl olur öğrenebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Tılsımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 676 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

11 Evet
14 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir